Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Östergötland

Klubb  
Boxholms TK 
Boxholms TK 
Collegium TK 
FFV TK 
Finspång AIK Tennisklubb 
Folkunga TK 
Fornåsa TK 
Grebo IK TS 
Himmelsby TK 
Himmelstalunds TK 
Himmesby TK 
Holmens TK 
Kisa TK 
Kolmårdens TK 
Lindö TK 
Linghems SK 
Linköpings TK 
Ljungsbro TK 
Malmslätts AIK 
Mjärdevi TK 
Mjölby TK 
Motala TK 
Norrköpings ATS 
Norrköpings Dam TK 
Norrköpings TK 
Norrköpings TT 
Parca BoIS 
Skärblacka TK 
Sturefors nya tennisklubb 
Söderköpings TK 
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
SEB Next Generation Cup 2015 Tennis Öst2015-05-142015-05-17
RM Öst 10 år2015-03-272015-03-29
Veteran & Senior RM samt JRM 16-182015-03-202015-03-29
Vårslaget 20152015-03-062015-03-08
Mirum Galleria Open 20152015-01-302015-02-08
Smålandstouren Masters 20142015-01-232015-01-25
Linköping Knatte Junior Cup 20152015-01-092015-01-25
Varamon Cup Inne2014-11-142014-11-23
Åbyspelen inne2014-11-072014-11-16
Linköping Junior Open med Sen. och Vet. Cup 20142014-09-262014-10-05
Senior-RM Öst ute 20142014-09-052014-09-14
Veteran-RM Öst ute 20142014-08-292014-09-07
Junior-SM 14 & 18 ute 20142014-08-082014-08-17
Holmen Paper Cup 20142014-07-192014-07-27
Holmen Paper Cup 2014 - Sommartouren2014-07-192014-07-27
ÅbySpelen Ute 20142014-06-062014-06-15
SEB Next Generation Cup 2014 Tennis Öst2014-05-292014-06-01
TK SAAB Trofén 20142014-05-232014-06-01
Varamon Cup Ute2014-05-162014-05-25
Junior-RM TennisÖst 2014 inomhus2014-03-212014-03-30
Veteran-RM Öst inne 20142014-03-212014-03-30
Vårslaget2014-03-072014-03-09
Mirum Galleria Open 20142014-01-312014-02-09
Linköping Knatte Junior Cup 20142014-01-102014-01-26
Varamonbaden Cup2013-11-212013-11-24
ÅbySpelen Inne 20132013-11-082013-11-17
Linköping Junior Open med Veteran Cup 20132013-09-272013-10-06
Veteran-RM Öst ute 20132013-08-262013-09-01
Holmen Paper Cup 2013 - Sommartouren2013-07-202013-07-28
Holmen Paper Cup 20132013-07-202013-07-28
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 11