Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Kalmar TK 
Karlshamns TK 
Karlskrona TK 
Kiviks AIF 
Klavreströms TK 
Klippans TK 
Klågerups TK 
Knislinge TK 
Knäreds TK 
Kristianstads TK 
Kronprinsens TK 
Kullabygdens Tennissällskap 
Kulltorps TK 
Kulltorps TK 
Kungsbacka TK 
Kvidinge TK 
Källsjös TK 
Kännestubba TK 
Köpenhamns Bollklubb 
Köpenhamns Bollklubb 
Lagans TK 
Laholms TK 
Lammhult Tigers Tennisklubb 
Lammhults TK 
Landskrona TK 
Laxviks Påarps TK 
Lenhovda IF 
Lessebo TK 
Limhamns TK 
Linderöds TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Swedish Ladies Båstad2001-06-242001-06-30
Kalmarspelen2001-06-242001-07-01
Beddingespelen2001-06-242001-07-01
Åhusspelen2001-06-232001-06-27
Båstadtennis 162001-06-202001-06-30
Båstadtennis 122001-06-172001-06-24
Östanå Spelen2001-06-152001-06-21
Bankerydsspelen2001-06-142001-06-17
Klippanspelen2001-06-142001-06-22
Båstadtennis 182001-06-122001-06-22
Båstadtennis 142001-06-112001-06-19
Kalle Anka Cup Småland2001-06-092001-06-10
Strandbjörksspelen2001-06-082001-06-17
Strandbjörksspelen2001-06-072001-06-10
Pripps Energy Cup2001-06-042001-06-08
Pripps Energy Cup2001-06-022001-06-10
Pingstspelen i Osby2001-06-012001-06-04
Tabergsdalen Open2001-06-012001-06-05
Kalle Anka Cup Skåne2001-05-302001-06-04
Kalle Anka Cup Zon Skåne2001-05-242001-05-27
Tabergsdalen Open2001-05-232001-05-27
Kungsbackaspelen2001-05-212001-05-27
Tranås Claycourt Open 20012001-05-182001-05-20
Viking Junior Cup2001-05-182001-05-20
Tylösand Cup2001-05-162001-05-20
Smålandsserien ute 20012001-05-152001-09-15
Vellingespelen2001-05-122001-05-27
Båstad Cup2001-05-112001-05-13
Örestadsspelen2001-05-112001-05-20
Tylösand Cup2001-05-092001-05-20
1 <- 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ->