Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Mölle TK 
Mönsterås TK 
Mörbylånga Tennisförening 
Mörbylånga TF 
Mörlunda TK 
Mörrums GoIS 
Nybro IF/TS 
Nybro Korpförening 
Nybrostrands TK 
Nymölla TK 
Nässjö TK 
Nättraby TK 
Olofströms TK 
Orrefors TK 
Osby TK 
Osby TS 
Oskarsbergs TK 
Oskarshamns TK 
Oxie TK 
Perstorps TK 
Polus Tennis Club 
Pukaviks TK 
Påarps TK 
Påskallaviks TK 
Qviinge TC 
Ramlösa TK 
Reftele TK 
Ronneby TK 
Rosendals TK 
Rosenlunds TK 
1 <- 3 4 5 6 7 8 9 10 11 -> 12
TävlingStartSlut 
Swedish Ladies Båstad2001-06-242001-06-30
Kalmarspelen2001-06-242001-07-01
Beddingespelen2001-06-242001-07-01
Åhusspelen2001-06-232001-06-27
Båstadtennis 162001-06-202001-06-30
Båstadtennis 122001-06-172001-06-24
Östanå Spelen2001-06-152001-06-21
Bankerydsspelen2001-06-142001-06-17
Klippanspelen2001-06-142001-06-22
Båstadtennis 182001-06-122001-06-22
Båstadtennis 142001-06-112001-06-19
Kalle Anka Cup Småland2001-06-092001-06-10
Strandbjörksspelen2001-06-082001-06-17
Strandbjörksspelen2001-06-072001-06-10
Pripps Energy Cup2001-06-042001-06-08
Pripps Energy Cup2001-06-022001-06-10
Pingstspelen i Osby2001-06-012001-06-04
Tabergsdalen Open2001-06-012001-06-05
Kalle Anka Cup Skåne2001-05-302001-06-04
Kalle Anka Cup Zon Skåne2001-05-242001-05-27
Tabergsdalen Open2001-05-232001-05-27
Kungsbackaspelen2001-05-212001-05-27
Tranås Claycourt Open 20012001-05-182001-05-20
Viking Junior Cup2001-05-182001-05-20
Tylösand Cup2001-05-162001-05-20
Smålandsserien ute 20012001-05-152001-09-15
Vellingespelen2001-05-122001-05-27
Båstad Cup2001-05-112001-05-13
Örestadsspelen2001-05-112001-05-20
Tylösand Cup2001-05-092001-05-20
1 <- 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ->