Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Berga Tennisklubb 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Vallda Tennis - JSM Race 2020 - INSTÄLLD2020-05-012020-05-05
XL-bygg Open outdoor - JSM race 2020 - INSTÄLLD2020-04-302020-05-03
Rebound Ace Open 2020 - Vintertour2020-04-062020-04-10
ATL Euro Finans Vintertour2020-02-212020-02-24
XL-bygg Open Indoor Vintertour Herr 20202020-02-062020-02-09
Atea Open - Vintertour2020-01-162020-01-19
Tabergsdalen Vintertour2020-01-092020-01-12
Fair Play Cup Vintertour 20192019-12-162019-12-20
Tranås Indoors2019-12-132019-12-15
Fair Play Cup 20192019-12-102019-12-22
Bankeryds Dubbeln 20192019-11-302019-12-01
Head Cup2019-11-222019-11-24
Wettersprinten2019-11-162019-11-24
Smålandsstenar Indoor open2019-11-152019-11-24
Dubbelkampen2019-11-152019-11-17
Case Open2019-11-142019-11-24
Slaget vid Lund2019-11-112019-11-22
RC Open 20192019-11-082019-11-17
Höglandsspelen Eksjö 20192019-11-082019-11-10
Norra Skåne Cup2019-11-072019-11-17
Ystad Indoors Vintertour 20192019-11-052019-11-08
Varbergs Höstlovssprint2019-10-282019-10-31
Tretorn Open 20192019-10-282019-11-03
KKS-Cupen2019-10-262019-11-03
CA Fastigheter Cup - Vintertouren2019-10-252019-10-28
Ystad indoors 20192019-10-252019-11-03
CA Fastigheter Cup 20192019-10-252019-10-30
Densitech Technology open2019-10-242019-10-27
Svedalaspelen Indoor Vintertour2019-10-212019-10-25
Jönköpings vakan 20192019-10-182019-10-20
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 108