Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Virserums TK 
Vislanda IF 
Vissefjärda GOIF 
Vittsjö TK 
Vombs TK 
Vrigstads TK 
Våxtorps TK 
Väbynäs TK 
Väckelsångs IK 
Värnamo TK 
Västboås TK 
Västra Ingelstads I 
Växjö TS 
Westerviks TK 
Wä Tennisklubb 
Yngsjö Tennisklubb 
Yngsjö TK 
Ystads TK 
Åhus TK 
Åkarp-Burlövs TK 
Åleds TK 
Åryds IK 
Åseda TK 
Åsenhöga TK 
Åstorps TK 
Älmhults TK 
Älvsereds TK 
Ängelholms TK 
Ängs SK 
Ödåkra TK 
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ->
TävlingStartSlut 
KalmarSpelen 16 års - JSM Race 20192019-07-032019-07-07
Varbergs Sommarturnering 2019 - Sommartouren2019-07-012019-07-05
Munkaspelen 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour 20192019-06-292019-07-07
Varbergs Sommarturnering 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-282019-07-07
KalmarSpelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-282019-07-07
KalmarSpelen - Sommartouren2019-06-282019-07-01
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2019-06-272019-06-30
YSB Herr Sommartour 20192019-06-232019-06-26
Skummeslövsspelen - Ingår i Wilson junior Tour2019-06-222019-06-30
Båstadtennis Sommartour 20192019-06-202019-06-23
YSB Dam Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Åhus Outdoor Open - Wilson Junior Tour 20192019-06-152019-06-20
YSB OPEN - JSM Race 20192019-06-152019-07-02
Kristianstads Automobil Open - Sommartour 20192019-06-132019-06-17
Båstadtennis Corem Open - JSM Race 20192019-06-082019-06-23
ATL Euro Finans Open -Sommartour 20192019-06-032019-06-06
ATL Euro Finans Open - Ingår i Wilson Junior Tour 20192019-05-312019-06-09
ATL Smörlyckan 16 års - JSM Race 20192019-05-302019-06-02
Strandbjörksspelen - JSM Race 20192019-05-302019-06-02
ITF18 (Värnamo) - JSM Race 20192019-05-252019-06-01
Tabergsdalen Open Elit - Sommartour2019-05-242019-05-27
Strandbjörksspelen - Juniorklasser ingår i Wilson Junior Tour2019-05-232019-05-26
Lomma-Bjärreds - JSM Race 20192019-05-222019-05-26
ITF18 (Jönköping) - JSM Race 20192019-05-182019-05-25
Swedbank Cup - Ingår i Wilson Junior Tour2019-05-102019-05-12
Majspelen 2019 Wilson Junior Tour by Racketspecialisten2019-04-272019-05-05
Rebound Ace Open 20192019-04-152019-04-19
Landskapmästerskap 12,14,15-18 Småland/Blekinge2019-03-102019-03-17
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2019-03-072019-03-17
XL-bygg Open Indoor Vintertouren2019-02-062019-02-10
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 105