Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Öjaby TK 
Öjersbo TK 
Önnestads Boll & IF 
Örkelljunga TK 
Österbymo TK 
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ->
TävlingStartSlut 
90 års jubileum cup2018-09-212018-09-23
Tabergsdalen Bravida Cup 20182018-09-202018-09-30
Jönköping junior Open2018-09-142018-09-16
C-4 Open 20182018-08-302018-09-02
Landskapmästerskap utomhus 12,14,15-18 Småland/Blekinge2018-08-242018-08-26
Supersprintdubbel2018-08-222018-08-23
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2018-08-162018-08-26
Tabergsdalen Intersport Outdoor 20182018-08-082018-08-12
Åkarp Junior Open2018-08-052018-08-12
APP Open 2018 - Sommartour2018-08-022018-08-05
XL Bygg Open Vallda2018-07-312018-08-02
Ekenässpelen - Wilson Junior Tour2018-07-302018-08-02
Hälleviks Havsbad Open 20182018-07-302018-08-03
Liljedahl Group Cup - Sommartour2018-07-282018-07-31
Beach House Öresundsveckan 20182018-07-282018-08-05
Veteran SM Ute 20182018-07-282018-08-04
SEB Karlskrona Open Gräs Sommartour2018-07-252018-07-27
SEB Karlskrona Open2018-07-212018-07-27
SEB Karlskrona Open Grus Sommartour2018-07-212018-07-25
Havsbadsspelen 20182018-07-192018-07-27
Höllviksspelen - Sommartour2018-07-172018-07-21
Halmstads Sommarspel - Wilson Junior Tour 20182018-07-162018-07-22
Sparbanken Cup Kollevikspelen 20182018-07-142018-07-19
Ostkustens Pärla2018-07-142018-07-20
Elit 2018 Sommartouren2018-07-122018-07-15
Blå Jungfru Spelen Sommartour2018-07-102018-07-14
Brunnsspelen 20182018-07-102018-07-15
Blå Jungfru Spelen2018-07-092018-07-15
Höllviksspelen 20182018-07-092018-07-21
Rullstolstennis-SM utomhus2018-07-062018-07-08
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 104