Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Rottne TK 
Ruda IF 
Rydaholms TK 
Ryds TK 
Rydöbruks TK 
Röke Efs TK 
Rörviks IF 
S:t Olofs Bt & TK 
Sandsbro AIK 
Scandinavian Lawn and Clay Tennis Club 
Sibbhults TK 
Silverdalens TK 
Simrishamns TK 
Sjöbo TK 
SK Lojal 
Skanör-Falsterbo TK 
Skede TK 
Skillingaryds TK 
Skillinge TK 
Skruvs IF/TS 
Skummeslövs TK 
Skurups TK 
Skäldervikens TK 
Slottstadens TK 
Slöinge TK 
Smedby TK 
Smål Tennisdomarklu 
Smålandsstenars TK 
Sonarps Tennisklubb 
Staffanstorps TK 
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ->
TävlingStartSlut 
Strandbadsturneringen2018-07-032018-07-15
Varbergs Sommarturnering 2018 - Sommartouren2018-07-022018-07-06
Munkaspelen 2018 - Wilson Junior Tour 20182018-06-302018-07-08
KalmarSpelen Bravida Cup 2018 - Wilson Junior Tour2018-06-292018-07-08
KalmarSpelen Bravida Cup 2018-Sommartouren2018-06-292018-07-02
Racketcentrum Open2018-06-292018-07-01
Varbergs Sommarturnering 20182018-06-292018-07-08
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2018-06-282018-07-01
YSB Herr Sommartour2018-06-242018-06-27
Skummeslövsspelen - Wilson Junior Tour 20182018-06-232018-07-01
Beddingespelen by Optimala Hem2018-06-232018-07-01
Båstadtennis Sommartour 20182018-06-212018-06-24
YSB OPEN2018-06-212018-07-01
YSB Dam Sommartour2018-06-202018-06-23
Kristianstads Automobil Open - Sommartour 20182018-06-172018-06-21
Östanåspelen2018-06-162018-06-17
Åhus Outdoor Open - Wilson Junior Tour 20182018-06-162018-06-21
Midsommarspelen 20182018-06-152018-06-22
Svedalaspelen Outdoor 20182018-06-112018-06-19
Båstadtennis Corem Open 20182018-06-092018-06-24
Strandbjörksspelen2018-06-072018-06-10
ATL Euro Finans Open - Sommartour 20182018-06-032018-06-06
Tabergsdalen Bravida Elit 20182018-06-012018-06-04
ATL Euro Finans Open - Wilson Junior Tour 20182018-05-312018-06-10
Elite Hotels Next Generation, Syd, Zon 4, Vimmerby2018-05-192018-05-20
Habofighten2018-05-192018-05-27
PoolSpelen 20182018-05-192018-05-20
Tranås ClayCourt Open2018-05-182018-05-20
Viking Junior Cup 20182018-05-182018-05-20
Intersport Cup2018-05-182018-05-20
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 104