Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Getinge TK 
Gislaveds TK 
Glumslövs GIF 
Gnosjö TK 
Gottskärs TK 
Gottskärs TK 
Gransholms IF TS 
Grimstorps IF 
Gränna TK 
Gullbrandstorps TK 
Gullringshus TK 
Gunnebo TK 
Götisternas TK 
Habo Tennisförening 2016 
Habo TK 
Hagafors TK 
Hakarps TF 
Hallaryds TK 
Halmstad Garnisonens IF 
Halmstads TK 
Harplinge TK 
Helsingborgs TK 
Hestra Skid & SK 
Hestra TK 
Hillerstorps TK 
Hishults TK 
Hittarps-Hallens TK 
Hittarpshallens TK 
Hjärnarps TK 
Holms Bylag TS 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Elite Hotels Next Generation, Syd, Zon 3, Tabergsd2018-05-172018-05-20
Stanstad Cup Outdoor 20182018-05-142018-05-27
Elite Hotels Next Generation, Syd, Zon 5, Växjö, 22018-05-112018-05-13
Elite Hotels Next Generation, Syd, Zon 8, Höllvike2018-05-102018-05-13
Elite Hotels Next Generation, Syd, Zon 1, Falkenbe2018-05-102018-05-13
Tabergsdalen Bravida Open 20182018-05-092018-05-13
KalmarCupen2018-05-052018-05-11
Hörle Automatic Cup - Wilson Junior Tour2018-05-042018-05-06
Vallda Sprintcup2018-04-282018-04-29
Munka-Ljungby Ute Cup 20182018-04-282018-05-01
Majspelen 2018 Wilson Junior Tour by Racketspecial2018-04-282018-05-06
XL BYGG OPEN2018-04-272018-05-01
Clay Tech Open 20182018-04-202018-04-29
Åkarp Open2018-04-182018-05-01
Kullabygden Open 20182018-04-142018-04-19
Vetlanda Open2018-04-062018-04-08
Bergendahlscupen2018-03-272018-04-01
Rebound Ace Open 20182018-03-262018-03-30
VII Juan Carlos Ferrero Open2018-03-252018-03-28
Munka Indoor Open 20182018-03-242018-03-29
Åhus Indoor Open 20182018-03-222018-03-25
Tabergsdalen Indoor 20182018-03-212018-03-25
Landskapmästerskap 12,14,15-18 Småland/Blekinge2018-03-102018-03-18
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2018-03-082018-03-18
Vimmerby Vårcup 20182018-03-032018-03-11
Karlskronavakan Wilson Cup2018-03-022018-03-04
PwC Double Open 20182018-03-012018-03-04
PMA Open 20182018-03-012018-03-04
RC Open 20182018-02-232018-03-04
Åkarps Sportlovscup2018-02-222018-02-25
1 <- 2 3 4 5 6 7 8 9 10 -> 104