Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Mölle TK 
Mönsterås TK 
Mörbylånga Tennisförening 
Mörbylånga TF 
Mörlunda TK 
Mörrums GoIS 
Nybro IF/TS 
Nybro Korpförening 
Nybrostrands TK 
Nymölla TK 
Nässjö TK 
Nättraby TK 
Olofströms TK 
Orrefors TK 
Osby TK 
Osby TS 
Oskarsbergs TK 
Oskarshamns TK 
Oxie TK 
Perstorps TK 
Polus Tennis Club 
Pukaviks TK 
Påarps TK 
Påskallaviks TK 
Qviinge TC 
Ramlösa TK 
Reftele TK 
Ronneby TK 
Rosendals TK 
Rosenlunds TK 
1 <- 3 4 5 6 7 8 9 10 11 -> 12
TävlingStartSlut 
Tretorn Cup Riksfinal2002-03-152002-03-17
Jönköping Tennis Cup2002-03-152002-03-24
Östersjöveckan2002-03-142002-03-17
Euromaster Hörby Cup2002-03-132002-03-24
DM Inne Blekinge2002-03-022002-03-10
DM Jun 14 Småland2002-03-022002-03-10
DM Jun 12 Småland2002-03-022002-03-10
Tretorn Cup Halland2002-03-022002-03-03
DM Jun 16 Småland2002-03-022002-03-10
DM inne Skåne2002-03-012002-03-10
Junior SM 18 USM 212002-02-232002-03-03
Jönköpings Open2002-02-222002-02-24
Olympiacupen2002-02-182002-02-24
Vårvinterslicen2002-02-162002-02-24
Sportlovscupen2002-02-152002-02-24
Junior EM kval P142002-02-152002-02-17
Växjö Open- Euro Accident Cup2002-02-142002-02-17
Tretorn Cup Blekinge2002-02-092002-02-10
TK 77 Sportlovscup 20022002-02-092002-02-17
Välacupen2002-02-082002-02-10
Tretorn Cup Småland2002-02-022002-02-03
NCC Junior Cup2002-01-252002-02-03
Tretorn Cup Skåne2002-01-252002-01-27
C4-Open2002-01-252002-02-03
DM Jun Inne Halland2002-01-252002-02-03
Båstad Ladies, ITF Womens Futures2002-01-202002-01-26
Spirit Cup2002-01-112002-01-20
Pro Supex Cup2002-01-042002-01-06
Vikingaspelen2002-01-042002-01-06
Minikannan2002-01-022002-01-06
1 <- 95 96 97 98 99 100 101 102 103 -> 105