Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Göteborg

Landskap  
Göteborg 
Klubb  
Ale Tennis 
Alelyckan TK 
Angereds TK 
Askims TK 
Aspens TK 
Björboholms TK 
BK 72 Tennis 
Bollhallens IS TS 
Brottkärrs TF 
Bäckebol TK 
Bölets TK 
Clarebergs TK 
Floda TK 
Föreningen Team Sportarenan 
GLTK 
Gothia Tennis 
Göteborgs Polismäns 
Göteborgs racketlonklubb 
Göteborgs TS 
Hedens TS 
Hindås TK 
Hisingens TK 
Högsbohöjds TK 
Hönö IS 
Hönö TS 
IS Gothia 
Jennyhills TK 
Jonsereds TK 
Knippla IK 
Kortedala TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Partille ICA Kvantum Cup2002-06-102002-06-19
Kalle Anka Cup Göteborg2002-06-012002-06-06
Pixbo Tennisveckor2002-06-012002-06-15
Certina Cup2002-05-172002-05-26
Säröspelen2002-05-042002-05-12
Hisingens TK:s Vårturnering2002-04-202002-05-05
Renault Cup2002-03-252002-03-30
Junior SM 12, 14, 16 Inne2002-03-232002-04-01
Åkeredsspelen2002-03-082002-03-10
DM Jun/Sen Inne Gtb/Bäst i Stan2002-03-082002-03-17
Åkeredsspelen2002-03-012002-03-10
Sportlovsspelen2002-02-122002-02-17
Veteran SM Inne2002-02-082002-02-13
Tretorn Cup Göteborg2002-01-192002-01-23
DM Vet Inne Göteborg2002-01-022002-01-13
Partille Energi Cup2002-01-022002-01-13
Elanders Slutspurt 20012001-12-262001-12-30
Lerums Bil Open2001-12-142001-12-30
Torslanda Cup2001-11-172001-11-25
Höstturneringen2001-10-262001-11-04
Pro Penn Classic2001-10-122001-10-19
Sweden F2, ITF Futures2001-09-222001-09-30
Tudor Cup2001-08-252001-09-02
DM Jun ute Göteborg2001-08-112001-08-19
Brottkärrsspelen 20012001-08-042001-08-10
Peter Oldsbergs Minne2001-07-282001-07-29
Tennisforum Cup Junior2001-07-212001-07-29
Göteborg Cup2001-07-162001-07-20
Tennisforum Cup Senior2001-07-162001-07-20
Tennisforum Cup2001-07-142001-07-18
1 <- 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ->