Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Göteborg

Landskap  
Göteborg 
Klubb  
Vasa TK 
Victory SC 
Viking TK 
Åsens TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Kungälvsspelen med Fischer Junior Cup2001-06-242001-07-01
Kungälvsspelen Estess GP2001-06-152001-06-21
Partille ICA Supermarket Cup2001-06-112001-06-20
Pixbo Tennisveckor2001-06-022001-06-17
Kalle Anka Cup Göteborg2001-05-262001-06-06
Certina Cup2001-05-192001-06-03
Säröspelen2001-05-072001-05-20
Hisingens TK:s Vårturnering2001-04-212001-05-06
Junior SM 12, 14, 16 Inne2001-04-072001-04-16
Volvokort Cup2001-04-072001-04-16
Veteran SM Inne2001-04-052001-04-11
DM Jun/Sen Inne Göteborg2001-03-232001-04-01
Cup Birgitta2001-03-172001-03-18
Åkeredsspelen2001-03-022001-03-11
Junior SM 18 USM 212001-02-242001-03-04
Sportlovsspelen2001-02-122001-02-18
Tretorn Cup Göteborg2001-01-202001-01-24
Elanders Vintertour2001-01-032001-01-05
DM Vet Inne Göteborg2001-01-032001-01-14
Partille Energi Cup2001-01-032001-01-14
Elanders Slutspurt 20002000-12-262000-12-31
Lerums Bil Open2000-12-162000-12-30
Lerums Bil Open2000-12-142000-12-17
Pro Penn Classic2000-12-082000-12-15
1 <- 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ->