Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Väst

Landskap  
Bohuslän/Dalsland 
Värmland 
Västergötland 
Klubb  
Vretens BK 
Vårgårda TK 
Vänersborgs TK 
Ålgårdens TK 
Åmotfors TK 
Åmåls Nya Tennisklubb 
Åmåls TK 
Årjängs IF, Tennissektion 
Älvenäs TK 
ÖSTK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Trollserven2018-07-172018-07-22
räkan tennisen 20182018-07-142018-07-22
Åmåls Tennisvecka2018-07-072018-07-12
Peab Summer Cup2018-07-042018-07-08
Hunnebostrands Tennisvecka -182018-07-022018-07-07
Lambi Cup2018-06-272018-07-01
Midsommartrofén 20182018-06-182018-06-21
Karlstad Open 20182018-06-132018-06-17
Elite Hotels Next Generation, Tennis Väst2018-06-012018-06-03
Elite Hotels Next Generation, Tennis Väst2018-06-012018-06-03
TF Bank Sandareds Vårturnering Sommartour 20182018-04-262018-04-29
TF Bank Sandareds Vårturnering 20182018-04-122018-04-29
Påskslaget 20182018-03-232018-04-01
RM 12 inomhus 20182018-03-172018-03-18
RM Sen,Vet, Jun 16, Jun14, inomhus 20182018-03-162018-03-18
Centiro Cup 20182018-02-232018-03-04
Hökensåsspelen 20182018-02-212018-03-04
Peab Winter Cup2018-02-142018-02-18
Hammarö Cupen 20182018-02-092018-02-18
Trollsmashen2018-02-022018-02-11
Bravida Borås Tennisvecka Vintertour2018-02-012018-02-04
Bravida Borås Tennisvecka2018-01-262018-02-04
Guld & Silver Cup2018-01-252018-02-04
Kullingsslaget 20182018-01-132018-01-21
Tygrikesspelen2018-01-112018-01-21
Babolat Open2018-01-052018-01-14
Tomtecupen2017-12-262017-12-31
Tomtecupen2017-12-262017-12-30
XL Bygg Open 2017 - Vintertour2017-12-072017-12-10
XL Bygg Open 20172017-12-012017-12-10
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 49