Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Stockholm

Landskap  
Stockholm 
Klubb  
Latinamerikanska TK 
Lidingö TK 
Lillgårdens Fritids 
Lindö Park LTC 
Lindö Park LTC 
Mariehamns Tennisklubb 
Mälarhöjdens IK Tennis 
Mörbyfjärdens IF 
Nacka Handikappidrott 
No swedish club 
Norra Lagnö TK 
Nynäshamns TK 
Näsaängs TK * 
Näsbyparks TK 
Polska TK 
Rindö TK 
Rotebro TK 
Rönninge TK 
SALK 
Saltsjö-Duvnäs TK 
Saltsjöbadens LTK 
Sannadals SK 
SE-Bankens Tennissektion 
Segeltorps IF 
SJTK Stockholm 
Skandias KF 
Skånsta TK 
Skönstaholms TK 
Smedslättens LTK 
Sollentuna TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
SJT-Lidingö Spelen2020-11-202020-11-28
SJT- Nordea Nordic Cup 20202020-10-232020-11-01
SJT - Junior-RM utomhus 20202020-08-032020-08-16
KLTK:s Sommarspel 2020 - JSM Race 20202020-07-272020-07-31
Zeta Hellas Open - Sommartour 20202020-06-242020-06-28
Audi Danderyd Open - Sommartour 20202020-06-012020-06-06
Mälarhöjdens Sommartour 20202020-05-132020-05-17
SJT - Audi Danderyd Junior Trophy 20202020-05-082020-05-24
Junior RM Stockholm2020-03-052020-03-18
SJT MIK OPEN 20202020-02-012020-02-09
Trollbäckens Vintertour2019-12-092019-12-13
SJT-Lidingö Spelen2019-11-222019-11-30
Spånga Vintertour 20192019-10-302019-11-03
Nordea Nordic Cup - Sthlm Jr Tour 20192019-10-252019-11-03
Mälarspelen Vintertour2019-10-102019-10-13
Junior-RM utomhus 20192019-08-022019-08-16
KLTK:s Sommarspel 2019 - JSM Race 20192019-07-312019-08-04
Zeta Hellas Open - sommartour2019-07-012019-07-05
Audi Danderyd Open 2019 - Sommartour2019-06-032019-06-08
Näsbypark - JSM Race 20192019-05-182019-05-22
Mälarhöjden Sommartour2019-05-152019-05-19
Audi Danderyd Junior Trophy 20192019-05-102019-05-26
Junior RM Stockholm/Danderydscupen 20192019-03-072019-03-21
SJT - MIK OPEN2019-02-022019-02-10
Trollbäckens Vintertour2018-12-102018-12-14
Lidingö Spelen 20182018-11-232018-12-01
Sundbybergs Veteran Cup 20182018-11-172018-11-25
Älta Old and young cup 20182018-11-162018-11-25
Masters 142018-11-022018-11-04
Invacare Nordic Championship 20182018-11-022018-11-04
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 48