Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Stockholm

Landskap  
Stockholm 
Klubb  
Latinamerikanska TK 
Lidingö TK 
Lillgårdens Fritids 
Lindö Park LTC 
Lindö Park LTC 
Mariehamns Tennisklubb 
Mälarhöjdens IK Tennis 
Mörbyfjärdens IF 
Nacka Handikappidrott 
No swedish club 
Norra Lagnö TK 
Nynäshamns TK 
Näsaängs TK * 
Näsbyparks TK 
Polska TK 
Rindö TK 
Rotebro TK 
Rönninge TK 
SALK 
Saltsjö-Duvnäs TK 
Saltsjöbadens LTK 
Sannadals SK 
SE-Bankens Tennissektion 
Segeltorps IF 
SJTK Stockholm 
Skandias KF 
Skånsta TK 
Skönstaholms TK 
Smedslättens LTK 
Sollentuna TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Sundbybergsspelen 20152015-06-222015-06-29
Vallentunas Sommarspel 20152015-06-222015-06-28
McDonalds Cup2015-06-222015-06-26
Yonex Open2015-06-152015-06-18
Hemglass Sommarspel 20152015-06-132015-06-18
NPTK Veteran Cup 20152015-06-102015-06-17
Huddinge Outdoor2015-06-052015-06-14
Audi Danderyd Open 2015 - Sommartour2015-06-012015-06-06
Huddinge Veteran Open2015-05-292015-06-07
Sollentunaspelen2015-05-292015-06-07
SLTK Clay Open 20152015-05-222015-06-07
NextJet - Sommartour2015-05-202015-05-24
Trollbäcken Junior Cup2015-05-152015-05-24
Åkersberga Sommarspel 20152015-05-142015-06-07
Audi Danderyd Junior Trophy 20152015-05-132015-05-31
SEB Next Generation 2015 flickor2015-05-022015-05-13
Spårvägen Open 20152015-05-022015-05-08
SEB NEXT GENERATION CUP 20152015-05-012015-05-17
Majspelen2015-04-182015-05-03
Huddinge Open2015-04-172015-04-26
Aerosol Junior Open 20152015-04-022015-04-12
H&M Team Cup2015-03-252015-03-30
Stockholmsparkett Cup 2015, JRM2015-03-132015-03-25
Solnadubbeln 2015 - JRM2015-03-062015-03-15
Vallentuna Babolat Open 20152015-03-062015-03-15
Gustavsbergstrofén2015-02-272015-03-08
NPTK Open 20152015-02-202015-03-01
Ica Kvantum Cup 20152015-02-202015-03-01
Veteran-SM inomhus 20152015-02-192015-02-27
Eltk Cup 20152015-02-132015-02-22
1 <- 7 8 9 10 11 12 13 14 15 -> 48