Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Stockholm

Landskap  
Stockholm 
Klubb  
Tibble-Kungsängens 
TK Dalénum 
TK International 
TK Malmia 
TK Set 
TK Tenniskupan Sollentuna 
TK Victory 
Trollbäckens TK 
TSK Malmen 
Tullinge TK 
Tumba TK 
Tyresö TK 
Täby Kyrkby TK 
Täby TK 
Upplands Väsby Tennisklubb 
Vallentuna TK 
Vattenfalls IF 
Vaxholms TK 
Viggbyholms TK 
Viksjö TK 
Vålberga TK 
Vällingby AIK 
Väsby Racketklubb 
Väsby TK 
Västerhaninge TK 
Åkersberga TK 
Ålsten TK (15153) = ID nummer 
ÅTK 
Älgö TK 
Älta TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Vallentunas Sommarspel 20152015-06-222015-06-28
McDonalds Cup2015-06-222015-06-26
Sundbybergsspelen 20152015-06-222015-06-29
Yonex Open2015-06-152015-06-18
Hemglass Sommarspel 20152015-06-132015-06-18
NPTK Veteran Cup 20152015-06-102015-06-17
Huddinge Outdoor2015-06-052015-06-14
Audi Danderyd Open 2015 - Sommartour2015-06-012015-06-06
Huddinge Veteran Open2015-05-292015-06-07
Sollentunaspelen2015-05-292015-06-07
SLTK Clay Open 20152015-05-222015-06-07
NextJet - Sommartour2015-05-202015-05-24
Trollbäcken Junior Cup2015-05-152015-05-24
Åkersberga Sommarspel 20152015-05-142015-06-07
Audi Danderyd Junior Trophy 20152015-05-132015-05-31
SEB Next Generation 2015 flickor2015-05-022015-05-13
Spårvägen Open 20152015-05-022015-05-08
SEB NEXT GENERATION CUP 20152015-05-012015-05-17
Majspelen2015-04-182015-05-03
Huddinge Open2015-04-172015-04-26
Aerosol Junior Open 20152015-04-022015-04-12
H&M Team Cup2015-03-252015-03-30
Stockholmsparkett Cup 2015, JRM2015-03-132015-03-25
Vallentuna Babolat Open 20152015-03-062015-03-15
Solnadubbeln 2015 - JRM2015-03-062015-03-15
Gustavsbergstrofén2015-02-272015-03-08
Ica Kvantum Cup 20152015-02-202015-03-01
NPTK Open 20152015-02-202015-03-01
Veteran-SM inomhus 20152015-02-192015-02-27
Eltk Cup 20152015-02-132015-02-22
1 <- 7 8 9 10 11 12 13 14 15 -> 48