Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Sigtuna TK 
SJ/BV TK Gävle 
SK Iron 
Skutskärs TK 
Storviks TS 
Storvreta IK 
Svärdsjö IF TS 
Säters IF TK 
Säters IF TK 
Sävja TK 
Söderfors TK 
Temnarens Racketklubb 
Tierps TK 
TK Aros Västerås 
TK Gallon 
TK Love 
TK Uppkastet 
Torsångs IF 
Upsala Bollklubb 
Upsala Junior TK 
Upsala TK 
Upshots Hockey Club 
USIF 
Valbo AIF, ts 
Vallens TF 
Vansbro AIK 
Vattholma IF 
Vikbyns TK 
Vikmanshyttan TK 
Virsbo TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Sommarspelen - JSM Race 20202020-07-062020-07-12
Lugnet Cup Vintertour2020-03-052020-03-08
Sigtuna Vintertour 20192019-10-262019-10-30
Falu Pre Future - Vintertour2019-09-262019-09-28
UMIA Sommartour2019-08-012019-08-04
Sommarspelen - JSM Race 20192019-07-082019-07-14
Hyreslandslaget Sommartour2019-05-302019-06-02
Rosendals Bygg Sommartour2019-04-252019-04-28
Lugnet Cup Vintertour 20192019-03-072019-03-10
USIF Kings Cup2018-12-012018-12-01
Grand slam New York2018-11-302018-12-01
Grand slam äldre2018-11-232018-11-25
Scandic Gefle Open2018-11-222018-11-25
Norrtälje Energi Cup 20182018-11-102018-11-18
Grand slam London2018-11-092018-11-11
Nordsign Open2018-11-022018-11-11
USIF Poolspel Höstlovscup2018-11-012018-11-04
Hotell Kristina cup2018-10-272018-11-01
Borlänge Poolspel 20182018-10-262018-10-28
Ica i Bålsta cup 22018-10-192018-10-22
Ica cup bålsta 12018-10-122018-10-15
Rimbo Open2018-10-122018-10-21
Grand slam French open2018-10-062018-10-07
Falu Pre Future - Vintertour2018-09-262018-09-28
Handelsbanken i Bålsta 22018-09-212018-09-24
Sydboende Gefle Tk Open2018-09-202018-09-23
Borlänge Indoor 20182018-09-142018-09-16
Handelsbanken i Bålsta cup 12018-09-142018-09-17
Grand slam Båstad2018-09-072018-09-09
Pepparrotsslaget2018-08-302018-09-09
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 32