Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Västanfors TK 
Västerby TK 
Västerås Tennisklubb 
Västerås Tennisteam 
Årsunda TS 
Åshammars TK 
Älvdalens TK 
Älvkarleby IK 
Älvkarleby IK, tennis 
Örbyhus TK 
Öregrunds TS 
Österby TK 
Östhammars Sportklubb 
Östuna TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Svensk tennis Mitts Masters slutspel2012-12-202012-12-22
Sparbanken Cup - Vintertour2012-12-172012-12-21
Sparbanken Cup2012-12-142012-12-23
Scandic Gefle Open2012-11-292012-12-02
Team Sportia Open 20122012-11-172012-11-25
Avesta Indoor 20122012-11-162012-11-25
Falu Dunlop Masters2012-11-022012-11-11
Falu Dunlop Masters - Vintertour2012-11-012012-11-04
HÖSTLOVSSPELEN2012-10-292012-11-04
Hotell Kristina cup2012-10-272012-11-04
Åberg Museum Cup - Vintertour2012-10-222012-10-26
Åberg Museum Cup MITT MASTERS2012-10-192012-10-28
Riflex Open2012-09-282012-10-14
Borlänge Masters 20122012-09-212012-09-30
Lyckås Måleri Cup2012-09-072012-09-15
SEPTEMBERSPELEN2012-08-312012-09-09
Pepparrotsslaget 20122012-08-312012-09-09
Office Gefle Open2012-08-302012-09-02
RM Ute Tennis Mitt2012-08-172012-08-26
Västanfors open2012-08-102012-08-19
Toyota Cup2012-08-032012-08-12
Holmgången 20122012-08-032012-08-12
Inför JSM Cup2012-07-282012-08-07
Öregrunds Tennisvecka2012-07-212012-07-29
Norrtäljespelen 20122012-07-062012-07-15
Sommarspelen2012-07-062012-07-11
Norrtälje 2012 - Sommartour2012-07-042012-07-08
Herosspelen 20122012-06-282012-07-01
Öregrunds Junior CUP2012-06-272012-06-30
Junispelen2012-06-012012-06-10
1 <- 8 9 10 11 12 13 14 15 16 -> 32