Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Fältvägens TK 
Gagnefs IF 
Gefle TK 
Gimo IF TK 
Gimo IF TK 
Grisslehamns TK 
Grängesbergs TK 
Gustafs TK 
Hagaströms TK 
Hagunda IF TS 
Hallstahammars TK 
Hallstaviks TK 
Hammarby TK 
Hamrånge Tennis 
Heby TK 
Hedemora TK 
Hofors TK 
Hundfjällets TK 
Hållnäs Idrottsförening 
Idre Fjäll TK 
IFK Mockfjärd, tennissektion 
IFK Våmhus Tennis 
IK Heros TK 
IK Nordia 
IK Segro 
Insjöns TK 
Karlsholms GoIF 
KFUM Uppsala IK 
Knivsta TK 
Kolsva TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Bålsta - Vintertour2015-12-272015-12-30
Bålstaspelen Inne2015-12-262015-12-30
Dunlops Jul-Cup 20152015-12-262015-12-30
Sparbanken i Enköping Cup2015-12-112015-12-20
Lhådös Kakel Cup 20152015-12-042015-12-13
Scandic Gefle Open2015-11-262015-11-29
Sportringen Open 20152015-11-142015-11-22
Avesta Indoor 20152015-11-132015-11-22
Falu Nordsign Open2015-10-302015-11-08
Falu Nordsign Open - Vintertour2015-10-292015-11-01
Hotell Kristina cup 2015 -Masters2015-10-242015-10-31
ICA Bålsta Cup2015-10-162015-10-25
Dubbel SM2015-10-092015-10-10
Riflex Open2015-10-022015-10-18
Borlänge Masters 20152015-09-242015-10-04
Lyckås Måleri Cup2015-09-112015-09-20
Regionsmästerskapet Utomhus 20152015-08-142015-08-23
Office Gefle Open2015-08-132015-08-16
Din Motor Roslagens Cup 20152015-08-082015-08-16
Rimbo Open2015-07-312015-08-09
Antville Open2015-07-292015-08-02
Avesta Sundh Center Open - Sommartour2015-07-292015-08-02
Öregrunds tennisvecka2015-07-182015-07-26
Västanfors open2015-07-092015-07-12
Norrtäljespelen 20152015-07-042015-07-12
Öregrunds junior CUP2015-06-252015-06-28
Junispelen2015-06-062015-06-14
O´learys Open2015-06-052015-06-07
SEB Next Generation Tennis Mitt - Kval2015-05-222015-05-24
SEB Next Generation - Kval & Huvud2015-05-222015-05-31
1 <- 3 4 5 6 7 8 9 10 11 -> 32