Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Norr

Landskap  
Hälsingland 
Jämtland/Härjedalen 
Medelpad 
Norrbotten 
Västerbotten 
Ångermanland 
Klubb  
Vindelns TK 
Vågbro TS 
VåRö TK 
Vännäs TK 
Wallviks IK Tennis 
Ånge TK 
Åre Sport och Tennisklubb 
Älvsby TK 
Öjeby TK 
Östersund-Frösö TK 
Överkalix IF 
Övertorneå TK 
Öviks TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Kramfors Indoor Open 20162016-09-222016-09-25
PiteEnergi nattboll 2016 (B)2016-08-262016-08-28
RIVIERATENNIS 20162016-08-052016-08-07
Svensk tennis Norr Outdoor RM 20162016-07-282016-07-31
Luleå Summer cup 20162016-07-212016-07-24
Sundsvalls Sommarspel2016-07-042016-07-10
Höga Kusten Open 20162016-06-302016-07-03
Skellefteå Veteran Claycourt Open 20162016-06-172016-06-19
Mattsborgen Cup 20162016-06-032016-06-06
Umeå Claycourt Open2016-05-272016-05-29
SvTF Next Generation Cup 20162016-05-272016-05-29
Next Generation Cup 20162016-05-202016-05-22
Next Jet Open 20162016-05-122016-05-15
Dubbelmästerskapen Övik 20162016-04-152016-04-17
Luleå Veteran Cup 20162016-04-012016-04-03
Svensk Tennis Norr Indoor RM 20162016-03-172016-03-20
Vintercupen2016-02-262016-02-28
Sundsvalls Open 20162016-02-192016-02-21
Lulecupen 20162016-02-052016-02-07
Umeå Indoor Open2016-01-292016-01-31
Övik Open 20162016-01-212016-01-24
Norrlans Masters 12-14-162015-12-182015-12-20
Lucia Cupen 20152015-12-112015-12-13
Dina Cupen 20152015-12-042015-12-06
Skellefteå Camping Cup 20152015-11-272015-11-29
Sundsvall Junior Cup 20152015-11-192015-11-22
PITEÅ VETERAN CUP 20152015-11-132015-11-15
Tennisgymnasiet Open 20152015-11-122015-11-15
Höstlovscupen 20152015-10-302015-11-01
JÄMTSMASHEN 20152015-10-232015-10-25
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 29