Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Berga Tennisklubb 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Veteran SM Ute2002-07-262002-08-01
Ekenässpelen2002-07-252002-07-28
Karlskrona Open2002-07-232002-07-28
Karlskrona Open2002-07-232002-07-26
Göingespelen2002-07-222002-07-28
Ekenässpelen2002-07-212002-07-28
Kolleviksspelen 20022002-07-202002-07-28
Ostkustens Pärla2002-07-172002-07-20
Höllviksspelen2002-07-172002-07-21
Klick Data Open 20022002-07-152002-07-22
Kalle Anka Cup Riksfinal2002-07-152002-07-19
Ostkustens Pärla2002-07-132002-07-20
Munkaspelen2002-07-112002-07-21
Pirres Pokal Semifinalspel2002-07-112002-07-13
Strandbadsturneringen Elite Hotel Cup2002-07-102002-07-14
DM Senior ute Skåne INSTÄLLD2002-07-102002-07-21
Höllviksspelen 20022002-07-102002-07-21
Blå Jungfruspelen2002-07-102002-07-14
Telenordia Swedish Open Båstad2002-07-082002-07-14
Blå Jungfruspelen2002-07-062002-07-14
Havsbadsspelen- Estess Sommar Grand Prix2002-07-062002-07-10
Havsbadsspelen2002-07-042000-07-14
Strandbadsturneringen Elite Hotel Cup2002-07-042002-07-14
Ystadspelen PMH Open2002-07-022002-07-05
Ringhals Open2002-07-022002-07-05
Ystadspelen PMH Open2002-06-292002-07-06
Skummeslövsspelen2002-06-292002-07-06
Ringhals Open2002-06-282002-07-07
Julia Cup- Semifinalspel2002-06-282002-06-29
Kalmarspelen2002-06-262002-06-30
1 <- 92 93 94 95 96 97 98 99 100 -> 105