Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Tingsryds TS 
TK 77 
TK Drottninglunden 
TK Fajans 
TK Munken 
TK Orwak Sävsjö 
Tomelilla TK 
Torns IF 
Torups TK 
Toryds TK 
Tranås LTK 
Trekantens TK 
Trelleborgs TK 
Tröingebergs TK 
Trönningenäs TK 
Tvååkers TK 
Tyringe TK 
V:a Torups TK 
Vaggeryds TK 
Valinge IF 
Vallersviks TK 
Varbergs TK 
Veberöds TK 
Vejbystrands TK 
Vellinge TK 
Vessigebro TK 
Vetlanda Racketklubb 
Vikens TK 
Vimmerby TK 
Vinbergs TK 
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ->
TävlingStartSlut 
Knutsspelen2002-01-022002-01-05
Minikannan2002-01-022002-01-06
Kalmarkannan2002-01-022002-01-06
Trettonhelgsträffen Canon Cup2002-01-012002-01-06
Kalmarkannan 20022002-01-012002-01-06
Vikingaspelen2002-01-012002-01-06
Knutsspelen2001-12-272001-12-31
Rucanor Junior Open2001-12-262002-01-04
Fair Play Cup2001-12-172001-12-21
Fair Play Cup2001-12-142001-12-23
Tranås Junior Indoors2001-12-142001-12-16
Smålands Touren Masters2001-11-302001-12-02
Donnay Indoor Open Båstad2001-11-292001-12-09
Skoda Open2001-11-242001-12-02
Hem El Cup2001-11-232001-12-02
Tabergsdalen Cup2001-11-232001-12-02
MQ Open2001-11-162001-11-25
Ödåkra Dubbel Cup2001-11-162001-11-18
Norra Skåne Offset Jun Cup2001-11-162001-11-25
Konfac Junior Cup2001-11-092001-11-18
Tretorn Open2001-11-032001-11-11
Ronnebyspelen2001-11-032001-11-11
Yonex-Open2001-11-022001-11-04
Slazenger Cup2001-10-272001-11-04
Orrefors Cup2001-10-262001-11-04
Vetlanda Junior Open2001-10-242001-11-04
DM Inne Senior Småland2001-10-202001-10-28
Euro Accident Junior Open2001-10-192001-10-21
Varbergs Inomhuscup2001-10-182001-10-21
Svedala Spelen2001-10-182001-10-28
1 <- 96 97 98 99 100 101 102 103 104 -> 105