Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Tingsryds TS 
TK 77 
TK Drottninglunden 
TK Fajans 
TK Munken 
TK Orwak Sävsjö 
Tomelilla TK 
Torns IF 
Torups TK 
Toryds TK 
Tranås LTK 
Trekantens TK 
Trelleborgs TK 
Tröingebergs TK 
Trönningenäs TK 
Tvååkers TK 
Tyringe TK 
V:a Torups TK 
Vaggeryds TK 
Valinge IF 
Vallersviks TK 
Varbergs TK 
Veberöds TK 
Vejbystrands TK 
Vellinge TK 
Vessigebro TK 
Vetlanda Racketklubb 
Vikens TK 
Vimmerby TK 
Vinbergs TK 
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ->
TävlingStartSlut 
Plexipave Open2018-09-282018-09-30
Dubbelcupen 20182018-09-222018-09-23
Sharp Open2018-09-212018-09-23
90 års jubileum cup2018-09-212018-09-23
Tabergsdalen Bravida Cup 20182018-09-202018-09-30
Jönköping junior Open2018-09-142018-09-16
C-4 Open 20182018-08-302018-09-02
Landskapmästerskap utomhus 12,14,15-18 Småland/Blekinge2018-08-242018-08-26
Supersprintdubbel2018-08-222018-08-23
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2018-08-162018-08-26
Tabergsdalen Intersport Outdoor 20182018-08-082018-08-12
Åkarp Junior Open2018-08-052018-08-12
APP Open 2018 - Sommartour2018-08-022018-08-05
XL Bygg Open Vallda2018-07-312018-08-02
Ekenässpelen - Wilson Junior Tour2018-07-302018-08-02
Hälleviks Havsbad Open 20182018-07-302018-08-03
Liljedahl Group Cup - Sommartour2018-07-282018-07-31
Beach House Öresundsveckan 20182018-07-282018-08-05
Veteran SM Ute 20182018-07-282018-08-04
SEB Karlskrona Open Gräs Sommartour2018-07-252018-07-27
SEB Karlskrona Open2018-07-212018-07-27
SEB Karlskrona Open Grus Sommartour2018-07-212018-07-25
Havsbadsspelen 20182018-07-192018-07-27
Höllviksspelen - Sommartour2018-07-172018-07-21
Halmstads Sommarspel - Wilson Junior Tour 20182018-07-162018-07-22
Sparbanken Cup Kollevikspelen 20182018-07-142018-07-19
Ostkustens Pärla2018-07-142018-07-20
Elit 2018 Sommartouren2018-07-122018-07-15
Blå Jungfru Spelen Sommartour2018-07-102018-07-14
Brunnsspelen 20182018-07-102018-07-15
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 105