Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Öjaby TK 
Öjersbo TK 
Önnestads Boll & IF 
Örkelljunga TK 
Österbymo TK 
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ->
TävlingStartSlut 
Tranås Claycourt Open 20022002-05-172002-05-19
Strandbjörksspelen2002-05-172002-05-26
Kalle Anka Cup Halland2002-05-172002-05-20
Tylösand Cup2002-05-162002-05-19
Smålandsserien ute 20022002-05-152002-08-31
Julia Cup- Regionspel2002-05-112002-05-12
Vellingespelen2002-05-112002-05-26
Båstad Cup2002-05-102002-05-12
Kalle Anka Cup Zon Skåne2002-05-092002-05-12
Tylösand Cup2002-05-092002-05-12
Olofströmsspelen2002-05-092002-05-11
Värnamo Sommartour2002-05-082002-05-12
Tabergsdalen Open2002-05-082002-05-12
Skyttemosse Vårcup2002-05-032002-05-12
Skåneserien ute 20022002-05-012002-08-01
Knatte Open2002-04-272002-05-01
Åkarp Open2002-04-262002-05-05
Hillerstorp Open 20022002-04-252002-04-28
DM Jun 18 Småland2002-04-062002-04-14
Bergendahlscupen2002-04-032002-04-07
JC Cup2002-03-282002-04-07
TK 77 Open2002-03-242002-04-01
Ödåkra Cup2002-03-232002-04-01
Eslöv Open2002-03-232002-04-01
Eslöv Open2002-03-232002-03-26
Tyger Cup2002-03-232002-03-28
DM Vet Småland2002-03-162002-03-24
DM Sen Småland2002-03-162002-03-24
Jönköping Tennis Cup2002-03-152002-03-24
Börje Jönsson Åkeri AB Cup2002-03-152002-03-24
1 <- 94 95 96 97 98 99 100 101 102 -> 105