Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Bromölla TK 
Burlövs TK 
Burseryds IF TS 
Båstad LTC 
Båstad Tennissällskap 
Båstad/Göta TS 
Bäckseda TK 
Dalby TK 
Delary TK 
Dropshot Tennisklubb 
Ekenäs TK 
Eksjö TF 
Eneryda TK 
Eslövs TK 
Fagerhults TK 
Fair Play TK 
Falkenbergs TK 
Farhults TK 
Fjärås TK 
Flottans TK 
Forserums TK 
Fridhems RC 
Frinnaryds TK 
Fröseke TK 
Fårbo TK 
Färjestadens TK 
Förlanda TK 
Förslövs TK 
Gamleby TK 
Genarps TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Veteran SM Ute2001-07-272001-08-02
Tennisveckan i Borgholm 20012001-07-272001-08-05
Ekenässpelen2001-07-262001-07-29
Göingespelen2001-07-232001-07-29
Ekenässpelen2001-07-222001-07-29
Kolleviksspelen2001-07-212001-07-29
Ostkustens Pärla2001-07-182001-07-21
Höllviksspelen2001-07-182001-07-22
Kalle Anka Cup Riksfinal2001-07-152001-07-20
Telenordia Swedish Open Båstad2001-07-152001-07-15
Ostkustens Pärla2001-07-142001-07-21
Munkaspelen2001-07-122001-07-22
Strandbadsturneringen Ring Up Cup2001-07-112001-07-15
Blå Jungfruspelen2001-07-112001-07-15
Höllvikensspelen2001-07-112001-07-22
Havsbadsspelen2001-07-072001-07-11
Blå Jungfruspelen2001-07-072001-07-15
Havsbadsspelen2001-07-062001-07-15
Strandbadsturneringen Ring Up Cup2001-07-062001-07-15
Ystadspelen2001-07-032001-07-08
Ringhals Open2001-07-022001-07-06
Ystadspelen2001-06-302001-07-09
Skummeslövsspelen2001-06-302001-07-07
Ringhals Open2001-06-292001-07-08
Kalmarspelen2001-06-272001-07-01
Värnamo Sommartour2001-06-272001-07-01
Triumf Glass Cup2001-06-262001-07-01
Båstadtennis Sen o Vet2001-06-252001-07-04
Åhusspelen2001-06-252001-07-01
Apladalen Tenniscup2001-06-252001-07-01
1 <- 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ->