Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Bromölla TK 
Burlövs TK 
Burseryds IF TS 
Båstad LTC 
Båstad Tennissällskap 
Båstad/Göta TS 
Bäckseda TK 
Dalby TK 
Delary TK 
Dropshot Tennisklubb 
Ekenäs TK 
Eksjö TF 
Eneryda TK 
Eslövs TK 
Fagerhults TK 
Fair Play TK 
Falkenbergs TK 
Farhults TK 
Fjärås TK 
Flottans TK 
Forserums TK 
Fridhems RC 
Frinnaryds TK 
Fröseke TK 
Fårbo TK 
Färjestadens TK 
Förlanda TK 
Förslövs TK 
Gamleby TK 
Genarps TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Veteran SM Ute2002-07-262002-08-01
Tennisveckan i Borgholm 20022002-07-262002-08-04
Ekenässpelen2002-07-252002-07-28
Karlskrona Open2002-07-232002-07-28
Karlskrona Open2002-07-232002-07-26
Göingespelen2002-07-222002-07-28
Ekenässpelen2002-07-212002-07-28
Kolleviksspelen 20022002-07-202002-07-28
Ostkustens Pärla2002-07-172002-07-20
Höllviksspelen2002-07-172002-07-21
Klick Data Open 20022002-07-152002-07-22
Kalle Anka Cup Riksfinal2002-07-152002-07-19
Ostkustens Pärla2002-07-132002-07-20
Pirres Pokal Semifinalspel2002-07-112002-07-13
Munkaspelen2002-07-112002-07-21
Strandbadsturneringen Elite Hotel Cup2002-07-102002-07-14
DM Senior ute Skåne INSTÄLLD2002-07-102002-07-21
Höllviksspelen 20022002-07-102002-07-21
Blå Jungfruspelen2002-07-102002-07-14
Telenordia Swedish Open Båstad2002-07-082002-07-14
Blå Jungfruspelen2002-07-062002-07-14
Havsbadsspelen- Estess Sommar Grand Prix2002-07-062002-07-10
Havsbadsspelen2002-07-042000-07-14
Strandbadsturneringen Elite Hotel Cup2002-07-042002-07-14
Ystadspelen PMH Open2002-07-022002-07-05
Ringhals Open2002-07-022002-07-05
Ystadspelen PMH Open2002-06-292002-07-06
Skummeslövsspelen2002-06-292002-07-06
Julia Cup- Semifinalspel2002-06-282002-06-29
Ringhals Open2002-06-282002-07-07
1 <- 92 93 94 95 96 97 98 99 100 -> 105