Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Kalmar TK 
Karlshamns TK 
Karlskrona TK 
Kiviks AIF 
Klavreströms TK 
Klippans TK 
Klågerups TK 
Knislinge TK 
Knäreds TK 
Kristianstads TK 
Kronprinsens TK 
Kullabygdens Tennissällskap 
Kulltorps TK 
Kulltorps TK 
Kungsbacka TK 
Kvidinge TK 
Källsjös TK 
Kännestubba TK 
Köpenhamns Bollklubb 
Köpenhamns Bollklubb 
Lagans TK 
Laholms TK 
Lammhult Tigers Tennisklubb 
Lammhults TK 
Landskrona TK 
Laxviks Påarps TK 
Lenhovda IF 
Lessebo TK 
Limhamns TK 
Linderöds TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Clay Tech Open 20192019-04-192019-04-28
Åkarp Open2019-04-182019-05-01
Rebound Ace Open 20192019-04-152019-04-19
Munka Indoor Open 20192019-04-132019-04-18
Rafa Nadal Academy Open2019-04-122019-04-18
Åhus Indoor Open 20192019-04-042019-04-07
Tabergsdalen Indoor2019-03-272019-03-31
Volkswagen Hässleholm Open (fd Bergendahlscupen)2019-03-262019-03-31
PoolSpelen 20192019-03-222019-03-24
Landskapmästerskap 12,14,15-18 Småland/Blekinge2019-03-102019-03-17
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2019-03-072019-03-17
Vimmerby Vårcup 20192019-03-022019-03-10
PMA Open 20192019-03-012019-03-03
Junior Jensson Cup2019-03-012019-03-03
Karlskronavakan Wilson Cup2019-03-012019-03-03
PwC Double Open 20192019-02-282019-03-03
Jönköping Open 20192019-02-222019-03-03
Åkarps Sportlovscup2019-02-212019-02-24
Fair Play Open by Wilson 20192019-02-202019-02-24
PowerStrings Open2019-02-192019-02-21
Euro Finans Cup 20192019-02-162019-02-24
Bankeryds Open 20192019-02-082019-02-17
XL-bygg Open Indoor2019-02-072019-02-10
XL-bygg Open Indoor Vintertouren2019-02-062019-02-10
C-4 Open Indoor2019-02-022019-02-03
Bjärred Indoor Open 20192019-02-012019-02-10
Näset Junior Open by Wilson2019-01-252019-02-03
Smålandstouren Masterslutspel2019-01-192019-01-20
Atea Open - Vintertour2019-01-172019-01-20
Varbergs Knattecup 20192019-01-112019-01-20
1 <- 2 3 4 5 6 7 8 9 10 -> 108