Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Lindsdals IF 
Listerby TK 
Ljungby TK 
Ljungbyheds Tennisklubb 
Ljungbyheds TK 
Ljungdahls TK 
Ljungvalla Tennisklubb 
Lomma TF 
Lomma-Bjärreds TK 
Lugi TF 
Långås TK 
Löberöds TK 
Löddeköpinge TK 
Löfta TK 
Lönashults IF 
Malmbäcks IF 
Malmö Tennissällskap 
Malmö TK 
Malmö TK 
Mariannelunds TK 
Mariedals TK 
Marieholms TK 
Marieholmsbruks TK 
Markaryds TK 
Moheda TK 
Mossens TK Vetlanda 
Munka-Ljungby TK 
Myresjö TK 
Målilla TK 
Månsarps IF 
1 <- 2 3 4 5 6 7 8 9 10 -> 12
TävlingStartSlut 
Karlskrona-vakan Wilson Cup2002-03-152002-03-17
Tretorn Cup Riksfinal2002-03-152002-03-17
Jönköping Tennis Cup2002-03-152002-03-24
Östersjöveckan2002-03-142002-03-17
Euromaster Hörby Cup2002-03-132002-03-24
DM Jun 16 Småland2002-03-022002-03-10
DM Inne Blekinge2002-03-022002-03-10
DM Jun 14 Småland2002-03-022002-03-10
DM Jun 12 Småland2002-03-022002-03-10
Tretorn Cup Halland2002-03-022002-03-03
DM inne Skåne2002-03-012002-03-10
Junior SM 18 USM 212002-02-232002-03-03
Jönköpings Open2002-02-222002-02-24
Olympiacupen2002-02-182002-02-24
Vårvinterslicen2002-02-162002-02-24
Junior EM kval P142002-02-152002-02-17
Sportlovscupen2002-02-152002-02-24
Växjö Open- Euro Accident Cup2002-02-142002-02-17
Tretorn Cup Blekinge2002-02-092002-02-10
TK 77 Sportlovscup 20022002-02-092002-02-17
Välacupen2002-02-082002-02-10
Tretorn Cup Småland2002-02-022002-02-03
NCC Junior Cup2002-01-252002-02-03
Tretorn Cup Skåne2002-01-252002-01-27
C4-Open2002-01-252002-02-03
DM Jun Inne Halland2002-01-252002-02-03
Båstad Ladies, ITF Womens Futures2002-01-202002-01-26
Spirit Cup2002-01-112002-01-20
Pro Supex Cup2002-01-042002-01-06
Vikingaspelen2002-01-042002-01-06
1 <- 95 96 97 98 99 100 101 102 103 -> 105