Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Mölle TK 
Mönsterås TK 
Mörbylånga Tennisförening 
Mörbylånga TF 
Mörlunda TK 
Mörrums GoIS 
Nybro IF/TS 
Nybro Korpförening 
Nybrostrands TK 
Nymölla TK 
Nässjö TK 
Nättraby TK 
Olofströms TK 
Orrefors TK 
Osby TK 
Osby TS 
Oskarsbergs TK 
Oskarshamns TK 
Oxie TK 
Perstorps TK 
Polus Tennis Club 
Pukaviks TK 
Påarps TK 
Påskallaviks TK 
Qviinge TC 
Ramlösa TK 
Reftele TK 
Ronneby TK 
Rosendals TK 
Rosenlunds TK 
1 <- 3 4 5 6 7 8 9 10 11 -> 12
TävlingStartSlut 
Tylösand Cup2001-05-092001-05-20
Olofströmsspelen2001-05-052001-05-08
Penn Junior Cup2001-05-042001-05-13
Hillerstorp Open2001-05-032001-05-06
Majspelen2001-05-022001-05-17
Skåneserien ute 20012001-05-012001-08-01
Kalle Anka Cup Halland2001-05-012001-05-04
Skåneserien Ute 2001 Dubbel2001-05-012001-08-01
Knatte Open2001-04-282001-05-01
Skyttemosse Vårcup2001-04-282001-05-06
Åkarp Open2001-04-272001-05-06
JC-Cup2001-04-092001-04-16
TK 77 Open2001-04-092001-04-16
KFUM Cup2001-04-072001-04-16
Disab Indoor Cup2001-04-072001-04-16
Tyger Cup2001-04-072001-04-12
Bergendahlscupen2001-04-042001-04-08
DM Vet Småland2001-03-312001-04-08
Senior DM Småland inne2001-03-312001-04-09
DM Sen Småland2001-03-312001-04-08
DM Jun 12 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 16 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 14 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 18 Småland2001-03-242001-04-01
Börje Jönsson Åkeri AB Cup2001-03-232001-04-01
DM Inne Blekinge2001-03-232001-04-01
Tretorn Cup Riksfinal2001-03-222001-03-25
Karlskrona-vakan2001-03-162001-03-18
Hörby Cup2001-03-162001-03-25
Östersjöveckan2001-03-152001-03-18
1 <- 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ->