Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Mölle TK 
Mönsterås TK 
Mörbylånga Tennisförening 
Mörbylånga TF 
Mörlunda TK 
Mörrums GoIS 
Nybro IF/TS 
Nybro Korpförening 
Nybrostrands TK 
Nymölla TK 
Nässjö TK 
Nättraby TK 
Olofströms TK 
Orrefors TK 
Osby TK 
Osby TS 
Oskarsbergs TK 
Oskarshamns TK 
Oxie TK 
Perstorps TK 
Polus Tennis Club 
Pukaviks TK 
Påarps TK 
Påskallaviks TK 
Qviinge TC 
Ramlösa TK 
Reftele TK 
Ronneby TK 
Rosendals TK 
Rosenlunds TK 
1 <- 3 4 5 6 7 8 9 10 11 -> 12
TävlingStartSlut 
DM Jun Skåne inne2001-03-022001-03-11
Tretorn Cup Halland2001-03-022001-03-03
Växjö Open2001-03-012001-03-04
Vårvinterslicen2001-02-172001-02-25
Jönköpings Open2001-02-162001-02-18
Sportlovscupen2001-02-162001-02-25
TK 77 Sportlovscup 20012001-02-092001-02-18
Välacupen2001-02-092001-02-11
NCC Junior Cup2001-01-262001-02-04
Tretorn Cup Skåne2001-01-262001-01-28
C4-Open2001-01-262001-02-04
Båstad Ladies2001-01-212001-01-27
DM Jun Inne Halland2001-01-192001-01-28
Spirit Cup2001-01-122001-01-21
Vikingaspelen2001-01-032001-01-07
Minikannan2001-01-022001-01-07
Kalmarkannan2001-01-022001-01-06
Knutsspelen2001-01-022001-01-05
Kalmarkannan 20012001-01-022001-01-06
Vikingaspelen2001-01-012001-01-08
Trettonhelgsträffen Canon Cup2001-01-012001-01-06
Knutsspelen2000-12-272001-01-05
Rucanor Junior Open/Pro Supex Cup2000-12-262001-01-07
Fair Play Cup2000-12-182000-12-22
Fair Play Cup2000-12-152000-12-23
Smålands Touren Masters2000-12-082000-12-10
Tranås Junior Indoors2000-12-082000-12-17
Donnay Indoor Open Båstad2000-12-012000-12-10
Smålandsserien 00/012000-09-152001-04-15
SIA-Glass Cup SOMMARTOUR
1 <- 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ->