Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Rottne TK 
Ruda IF 
Rydaholms TK 
Ryds TK 
Rydöbruks TK 
Röke Efs TK 
Rörviks IF 
S:t Olofs Bt & TK 
Sandsbro AIK 
Scandinavian Lawn and Clay Tennis Club 
Sibbhults TK 
Silverdalens TK 
Simrishamns TK 
Sjöbo TK 
SK Lojal 
Skanör-Falsterbo TK 
Skede TK 
Skillingaryds TK 
Skillinge TK 
Skruvs IF/TS 
Skummeslövs TK 
Skurups TK 
Skäldervikens TK 
Slottstadens TK 
Slöinge TK 
Smedby TK 
Smål Tennisdomarklu 
Smålandsstenars TK 
Sonarps Tennisklubb 
Staffanstorps TK 
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ->
TävlingStartSlut 
Swedish Ladies Båstad2001-06-242001-06-30
Kalmarspelen2001-06-242001-07-01
Beddingespelen2001-06-242001-07-01
Åhusspelen2001-06-232001-06-27
Båstadtennis 162001-06-202001-06-30
Båstadtennis 122001-06-172001-06-24
Östanå Spelen2001-06-152001-06-21
Bankerydsspelen2001-06-142001-06-17
Klippanspelen2001-06-142001-06-22
Båstadtennis 182001-06-122001-06-22
Båstadtennis 142001-06-112001-06-19
Kalle Anka Cup Småland2001-06-092001-06-10
Strandbjörksspelen2001-06-082001-06-17
Strandbjörksspelen2001-06-072001-06-10
Pripps Energy Cup2001-06-042001-06-08
Pripps Energy Cup2001-06-022001-06-10
Tabergsdalen Open2001-06-012001-06-05
Pingstspelen i Osby2001-06-012001-06-04
Kalle Anka Cup Skåne2001-05-302001-06-04
Kalle Anka Cup Zon Skåne2001-05-242001-05-27
Tabergsdalen Open2001-05-232001-05-27
Kungsbackaspelen2001-05-212001-05-27
Viking Junior Cup2001-05-182001-05-20
Tranås Claycourt Open 20012001-05-182001-05-20
Tylösand Cup2001-05-162001-05-20
Smålandsserien ute 20012001-05-152001-09-15
Vellingespelen2001-05-122001-05-27
Båstad Cup2001-05-112001-05-13
Örestadsspelen2001-05-112001-05-20
Tylösand Cup2001-05-092001-05-20
1 <- 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ->