Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Berga Tennisklubb 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Nike Junior Masters2002-10-112002-10-13
Masters 162002-10-112002-10-13
Stanstad Cup2002-10-112002-10-13
Varbergs Inomhuscup2002-10-102002-10-20
Varbergs Inomhuscup2002-10-102002-10-13
Oktoberspelen2002-10-052002-10-13
Handelsbankens Cup2002-10-042002-10-13
Kristianstad Sparbank Open2002-09-272002-10-06
Skåne Masters slutspel2002-09-212002-09-22
Östanå-Cup2002-09-202002-09-22
Götakannan2002-09-202002-09-29
Smålandsserien 02/032002-09-152003-04-15
Alpist Tennis Cup2002-09-132002-09-22
DM Senior ute Småland2002-08-172002-08-25
DM Jun/Sen/Vet Blekinge2002-08-162002-08-19
DM Jun Ute Halland2002-08-152002-08-18
Sommartouren Masters2002-08-142002-08-15
DM Veteran ute Skåne INSTÄLLT2002-08-112002-08-18
DM 14 ute Småland2002-08-102002-08-18
DM 12 ute Småland2002-08-102001-08-18
DM Veteran ute Småland2002-08-102002-08-18
DM 16 ute Småland2002-08-102002-08-18
DM 18 ute Småland2002-08-090202-08-11
DM Junior Skåne2002-08-092002-08-18
Hagaforsdubbeln Open2002-08-052002-08-11
Junior SM 12, 14 Ute2002-08-022002-08-11
Tennisveckan i Borgholm 20022002-08-012002-08-04
Öresundsveckan2002-07-312002-08-04
Mc Donalds Cup2002-07-272002-07-31
Ödåkraspelen2002-07-272002-08-09
1 <- 91 92 93 94 95 96 97 98 99 -> 105