Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Göteborg

Landskap  
Göteborg 
Klubb  
Vasa TK 
Victory SC 
Viking TK 
Åsens TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Merrell Tennisvecka 20152015-06-292015-07-05
Veteran RM Göteborg2015-06-102015-06-17
ICA Maxi Partille Cup2015-06-032015-06-17
Peter Oldsbergs Minne 20152015-05-302015-06-07
Hindås Veterantour2015-05-302015-06-07
Brottkärrs Veterantour2015-05-212015-05-30
SEB Next Generation Cup 20152015-05-142015-05-22
Säröspelen 20152015-05-012015-05-10
Pokaltouren (PT5) 20152015-04-252015-04-26
Junior SM 20152015-04-022015-04-12
Göteborgs JUNIOR-RM 20152015-03-142015-03-22
Landvetter Cup 20152015-02-212015-02-27
Sportlovsspelen 20152015-02-112015-02-15
Veteran RM Göteborg2015-01-042015-01-09
Ocay Open2015-01-022015-01-12
VÄSTSVENSKA CUPEN 20152015-01-012015-04-30
Mölndals Tennis Open2014-12-262014-12-31
Lerum Open - Vintertour2014-12-112014-12-14
Lerum Open 20142014-12-062014-12-30
Prince Open 20142014-11-212014-11-30
Torslanda Cup2014-11-082014-11-16
Halloween Cup 20142014-10-302014-11-02
TS-Matchbollen (T8) 20142014-10-292014-10-31
Höstturneringen 20142014-10-242014-10-30
TS-Driven (T7) 20142014-10-032014-10-05
Claytech GLTK Open2014-09-152014-09-28
Pokaltouren (PT3) 20142014-08-232014-08-24
Head Cup 20142014-08-222014-08-31
Pokaltouren (PT2) 20142014-08-142014-08-15
JUNIOR-RM utomhus 20142014-08-142014-08-24
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 21