Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Göteborg

Landskap  
Göteborg 
Klubb  
Vasa TK 
Victory SC 
Viking TK 
Åsens TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
TS-Smashen (T6) 20142014-08-112014-08-13
Mölndals TK Grus Open2014-08-042014-08-10
Brottkärrsspelen 20142014-07-262014-08-01
Pokaltouren (PT1) 20142014-07-192014-07-20
Lerums Tennisvecka 20142014-06-282014-07-06
TS-Lobben (T5) 20142014-06-242014-06-25
NYA Kungälvsspelen 20142014-06-232014-06-29
TS-Dubbeln (T4) 20142014-06-182014-06-18
Veteran RM Göteborg2014-06-112014-06-18
ICA Maxi Partille Cup2014-06-042014-06-18
Peter Oldsbergs Minne2014-05-312014-06-07
Hindås Veteran Turnering2014-05-242014-06-01
SEB Next Generation Cup 20142014-05-152014-05-23
Brottkärrs Veteran Turnering2014-05-102014-05-18
Säröspelen 20142014-05-052014-05-14
TS-Volleyn (T3) 20142014-04-202014-04-21
Junior SM 20142014-04-132014-04-23
Göteborgs JUNIOR-RM 20142014-03-222014-03-30
Landvetter Cup 20142014-02-222014-02-28
Veteran SM 20142014-02-132014-02-19
TS-Servereturen (T2) 20142014-02-132014-02-15
Sportlovsspelen 20142014-02-082014-02-13
Veteran RM Göteborg2014-01-032014-01-10
TS-Serven (T1) 2014 - Pixbo2014-01-022014-01-06
Partille Energi Cup2014-01-022014-01-12
VÄSTSVENSKA CUPEN 20142014-01-012014-04-30
Göteborgs Mixeddubbel 20132013-12-282013-12-28
Mölndals Tennis Open2013-12-262013-12-31
TS-MASTERS 20132013-12-132013-12-15
Lerum Open - Vintertour2013-12-112013-12-15
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 21