Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Väst

Landskap  
Bohuslän/Dalsland 
Värmland 
Västergötland 
Klubb  
Lysviks TK 
Länghems TK 
Marbäcks IF 
Mariestads TK 
Marks TK 
Melleruds TK 
Molkoms TK 
Molla Byalags TK 
Moviks IF 
Mullsjö TK 
Munkedals TK 
Munkfors TK 
Målsryds IF TS 
Nossebro TK 
Nykroppa TK 
Nösunds TK 
Ornunga IF 
Rydboholms TF 
Saleby TK 
Sandareds TK 
Sandhems TK 
Skara TK 
Skattkärrs TK 
Skene TK 
Skultorps TK 
Skövde TF 
Slättens Idrottsklubb, tennis 
Smögens TK 
Sommarro Tennisklubb 
Sparsörs AIK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Ursand Open 2014 fd Cela Open2014-08-122014-08-17
Dunlop Mark Open2014-08-072014-08-17
Uddevalla Tennisvecka2014-08-042014-08-10
Bofors Cup Ute2014-07-312014-08-03
Picassospelen 20142014-07-282014-08-03
GCC Open2014-07-262014-08-02
Ulricehamns Open 20142014-07-242014-07-27
Trollserven2014-07-182014-07-23
Räkantennisen 20142014-07-122014-07-20
Black Hill Open2014-07-062014-07-12
Falköpings Tennisvecka V272014-06-302014-07-06
Hunnebostrands Tennisvecka2014-06-292014-07-05
Lambi Cup 20142014-06-252014-06-29
Björn Borgs Pokal - Sommartour2014-06-232014-06-29
Björn Borgs Pokal2014-06-232014-06-29
Delfoi cup 20142014-06-162014-06-19
SEB Next Generation Cup, Regionfinal2014-06-052014-06-07
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Kinna2014-05-282014-05-30
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Hunnebostrand2014-05-282014-05-30
SEB Next Generation Cup, Norr kval, Kil2014-05-282014-05-30
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Lidköping2014-05-282014-05-30
Västserien2014-05-102014-06-08
Sandareds Vårturneringen - Sommartour2014-04-172014-04-20
Sandareds Vårturnering 20142014-04-072014-04-27
Påskslaget 20142014-03-272014-04-06
RM jun 142014-03-212014-03-23
RM Jun 162014-03-212014-03-23
RM Jun 122014-03-212014-03-23
RM zonkval syd jun 122014-03-142014-03-16
RM Sen, Vet, Jun182014-03-142014-03-23
1 <- 7 8 9 10 11 12 13 14 15 -> 49