Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Väst

Landskap  
Bohuslän/Dalsland 
Värmland 
Västergötland 
Klubb  
Lysviks TK 
Länghems TK 
Marbäcks IF 
Mariestads TK 
Marks TK 
Melleruds TK 
Molkoms TK 
Molla Byalags TK 
Moviks IF 
Mullsjö TK 
Munkedals TK 
Munkfors TK 
Målsryds IF TS 
Nossebro TK 
Nykroppa TK 
Nösunds TK 
Ornunga IF 
Rydboholms TF 
Saleby TK 
Sandareds TK 
Sandhems TK 
Skara TK 
Skattkärrs TK 
Skene TK 
Skultorps TK 
Skövde TF 
Slättens Idrottsklubb, tennis 
Smögens TK 
Sommarro Tennisklubb 
Sparsörs AIK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Bofors-Rimi Cup2001-10-272001-11-04
Uddevallaspelen2001-10-272001-11-02
Billys Cup2001-10-262001-11-04
Wasa Open2001-10-122001-10-21
Västgötaserien inne 20012001-10-062001-11-18
Åmålssmashen2001-10-052001-10-07
Värmlandsserien2001-10-012002-04-20
Edet Dubbeln2001-09-282001-09-30
Edet Ladies Open2001-09-272001-09-30
Nolhagaspelen2001-09-212001-09-30
Hammarö Cupen2001-09-142001-09-23
Borås Open2001-09-072001-09-16
Borås Open2001-09-072001-09-16
Mariestadsspelen Inomhus2001-09-072001-09-16
DM Jun ute Västergötland2001-08-242001-08-26
DM Sen B + Vet ute Västergötland2001-08-172001-08-19
DM Utomhus Seniorer Bohuslän-Dal2001-08-172001-08-19
DM Junior ute Bohuslän-Dal2001-08-172001-08-19
DM ute Värmland2001-08-132001-08-26
Älvsborgskval2001-08-102001-08-19
Skaraborgskval2001-08-102001-08-19
Sikens Cup2001-07-302001-08-05
Grums Tennis Cup2001-07-252001-07-29
Picassospelen2001-07-212001-07-26
Räkantennisen2001-07-212001-07-29
Picassospelen2001-07-212001-07-26
Grums Tennis Cup2001-07-202001-07-29
Lysekils Internationella tennisvecka2001-07-202001-07-22
Lysekils Tennisvecka2001-07-152001-07-23
Hunnebostrands Tennisvecka2001-07-102001-07-14
1 <- 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ->