Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Väst

Landskap  
Bohuslän/Dalsland 
Värmland 
Västergötland 
Klubb  
Stenarbols TK 
Stenungsunds TK 
Storfors TK 
Strömstads TK 
Stöpens TF 
Sunne TK 
Svenljunga TK 
Sävens BK 
Tanums TK 
Thomas Sabo Tennis Club 
Tibro TK 
Tidaholms TK 
Tingvalla TK =ID 18036 
Tjörns TK 
Torestorps TK 
Torsby TK 
Torsö BIF 
Tranemo TK 
Trollhättans TK 
Töcksfors B&RK 
Töreboda TK 
Uddebo TK 
Uddeholms TK 
Uddevalla TK 
Ulricehamns TK 
Vara TF 
Varnhems IF 
Vattenfalls IF 
Vegby SK 
Viskafors TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Kullingsslaget 20152015-01-102015-01-18
Tygrikesspelen 20152015-01-082015-01-18
ej faställt (tid Casio Cup)2015-01-022015-01-06
tomtecupen 20142014-12-262014-12-31
Elfsborg Tennis XL Bygg Open Elit - Vintertou2014-12-102014-12-14
Elfsborg Tennis XL Bygg Open 20142014-12-052014-12-14
Pablo Open2014-11-282014-12-07
Ahlmarks Lines Cup2014-11-142014-11-23
BOLON INDOOR OPEN 20142014-11-142014-11-23
Vänersmashen 20142014-11-132014-11-23
Citygross Open2014-11-102014-11-30
Citygross Open - Vintertour2014-11-102014-11-30
Kvantum Cup2014-10-242014-11-02
Billys Cup2014-10-242014-11-02
Kils TK - Vintertour2014-10-092014-10-12
Västserien2014-10-042014-11-09
Serneke Open2014-09-152014-09-28
Karlstad Cupen 20142014-09-122014-09-21
Norlanders Cup2014-09-052014-09-14
Regionsmästerskap 142014-08-292014-08-31
Regionsmästerskap 162014-08-292014-08-31
Regionsmästerskap 122014-08-292014-08-31
Regionmästerskap zonkval 12 syd2014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval syd 16,142014-08-222014-08-24
Regionsmästerskap Sen, Vet, Jun182014-08-222014-08-31
Regionmästerskap zonkval 12 väst2014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval väst 16,142014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval 16, 14, 12 norr2014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval 12 öst2014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval öst, 16,142014-08-222014-08-24
1 <- 6 7 8 9 10 11 12 13 14 -> 49