Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Väst

Landskap  
Bohuslän/Dalsland 
Värmland 
Västergötland 
Klubb  
Stenarbols TK 
Stenungsunds TK 
Storfors TK 
Strömstads TK 
Stöpens TF 
Sunne TK 
Svenljunga TK 
Sävens BK 
Tanums TK 
Thomas Sabo Tennis Club 
Tibro TK 
Tidaholms TK 
Tingvalla TK =ID 18036 
Tjörns TK 
Torestorps TK 
Torsby TK 
Torsö BIF 
Tranemo TK 
Trollhättans TK 
Töcksfors B&RK 
Töreboda TK 
Uddebo TK 
Uddeholms TK 
Uddevalla TK 
Ulricehamns TK 
Vara TF 
Varnhems IF 
Vattenfalls IF 
Vegby SK 
Viskafors TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Karlstad Open - Sommartour2013-06-152013-06-18
SEB Next Generation Cup, Regionfinal2013-06-052013-06-07
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Kinna2013-05-312013-06-02
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Hunnebostrand2013-05-312013-06-02
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Kil2013-05-312013-06-02
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Lidköping2013-05-312013-06-02
Västserien2013-05-092013-06-09
Picassospelen2013-05-012013-05-05
Kils TKs - Sommartour2013-04-272013-05-01
Sandareds Vårturnering 20132013-04-112013-05-01
Sandareds Vårturnering - Sommartour2013-04-112013-04-28
Påskslaget 20132013-04-042013-04-14
Regionsmästerskap 142013-03-222013-03-24
Regionsmästerskap 162013-03-222013-03-24
Regionsmästerskap 122013-03-222013-03-24
Regionmästerskap zonkval 12 väst2013-03-152013-03-17
Regionsmästerskap Sen, Vet, Jun182013-03-152013-03-24
Regionmästerskap zonkval 12 öst2013-03-152013-03-17
Regionmästerskap zonkval öst, 16,142013-03-152013-03-17
Regionmästerskap kval norr 16, 142013-03-152013-03-17
Regionmästerskap zonkval väst 16,142013-03-152013-03-17
Regionmästerskap zonkval 12 syd2013-03-152013-03-17
Regionmästerskap zonkval syd 16,142013-03-152013-03-17
Regionmästerskap zonkval 12 norr2013-03-152013-03-17
Hökensåsspelen 20132013-03-012013-03-10
Bofors Cup2013-02-282013-03-10
HAMMARÖ CUPEN2013-02-082013-02-17
Yonex Cup 20132013-02-012013-02-10
Borås Tennisvecka 2013 - Vintertour2013-01-302013-02-03
Borås Tennisvecka2013-01-252013-02-03
1 <- 10 11 12 13 14 15 16 17 18 -> 49