Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Väst

Landskap  
Bohuslän/Dalsland 
Värmland 
Västergötland 
Klubb  
Vretens BK 
Vårgårda TK 
Vänersborgs TK 
Ålgårdens TK 
Åmotfors TK 
Åmåls Nya Tennisklubb 
Åmåls TK 
Årjängs IF, Tennissektion 
Älvenäs TK 
ÖSTK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Bofors-Rimi Cup2001-10-272001-11-04
Uddevallaspelen2001-10-272001-11-02
Billys Cup2001-10-262001-11-04
Wasa Open2001-10-122001-10-21
Västgötaserien inne 20012001-10-062001-11-18
Åmålssmashen2001-10-052001-10-07
Värmlandsserien2001-10-012002-04-20
Edet Dubbeln2001-09-282001-09-30
Edet Ladies Open2001-09-272001-09-30
Nolhagaspelen2001-09-212001-09-30
Hammarö Cupen2001-09-142001-09-23
Borås Open2001-09-072001-09-16
Borås Open2001-09-072001-09-16
Mariestadsspelen Inomhus2001-09-072001-09-16
DM Jun ute Västergötland2001-08-242001-08-26
DM Utomhus Seniorer Bohuslän-Dal2001-08-172001-08-19
DM Junior ute Bohuslän-Dal2001-08-172001-08-19
DM Sen B + Vet ute Västergötland2001-08-172001-08-19
DM ute Värmland2001-08-132001-08-26
Älvsborgskval2001-08-102001-08-19
Skaraborgskval2001-08-102001-08-19
Sikens Cup2001-07-302001-08-05
Grums Tennis Cup2001-07-252001-07-29
Picassospelen2001-07-212001-07-26
Picassospelen2001-07-212001-07-26
Räkantennisen2001-07-212001-07-29
Grums Tennis Cup2001-07-202001-07-29
Lysekils Internationella tennisvecka2001-07-202001-07-22
Lysekils Tennisvecka2001-07-152001-07-23
Hunnebostrands Tennisvecka2001-07-102001-07-14
1 <- 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ->