Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Väst

Landskap  
Bohuslän/Dalsland 
Värmland 
Västergötland 
Klubb  
Alingsås TK 
Annelunds TK 
Aplareds TK 
Arvika TK 
Bengtsfors BoIS 
BF Krävik-Roten 
Billeruds TK 
Bjurbäcks TK 
Blikstorp AIK 
Blombacka TK 
Bofors TK 
Bollebygds TK 
Borås LTK 
Borås TK 
Charlottenbergs TK 
Dalsjöfors TK 
Dalskogs TK 
Dalstorp IF 
Dalums TK 
Degerfors TK 
Eds TK 
Elfsborg Tennis 
Elfsborgs TK 
Falköpings TK 
Filipstads TK 
Finnskoga TK 
Fiskebäckskils TK 
Floby TK 
Forshaga Tennisklubb 
Fristads TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
TioTräffen2015-01-102015-02-22
Tygrikesspelen 20152015-01-082015-01-18
ej faställt (tid Casio Cup)2015-01-022015-01-06
tomtecupen 20142014-12-262014-12-31
Elfsborg Tennis XL Bygg Open Elit - Vintertou2014-12-102014-12-14
Elfsborg Tennis XL Bygg Open 20142014-12-052014-12-14
Pablo Open2014-11-282014-12-07
Ahlmarks Lines Cup2014-11-142014-11-23
BOLON INDOOR OPEN 20142014-11-142014-11-23
Vänersmashen 20142014-11-132014-11-23
Citygross Open2014-11-102014-11-30
Citygross Open - Vintertour2014-11-102014-11-30
Kvantum Cup2014-10-242014-11-02
Billys Cup2014-10-242014-11-02
Kils TK - Vintertour2014-10-092014-10-12
Västserien2014-10-042014-11-09
Serneke Open2014-09-152014-09-28
Karlstad Cupen 20142014-09-122014-09-21
Norlanders Cup2014-09-052014-09-14
Regionsmästerskap 122014-08-292014-08-31
Regionsmästerskap 142014-08-292014-08-31
Regionsmästerskap 162014-08-292014-08-31
Regionmästerskap zonkval väst 16,142014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval 16, 14, 12 norr2014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval 12 öst2014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval öst, 16,142014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval 12 syd2014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval syd 16,142014-08-222014-08-24
Regionsmästerskap Sen, Vet, Jun182014-08-222014-08-31
Regionmästerskap zonkval 12 väst2014-08-222014-08-24
1 <- 6 7 8 9 10 11 12 13 14 -> 49