Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Stockholm

Landskap  
Stockholm 
Klubb  
Älvsjö AIK 
Älvsjö TK 
Ängby TK 
Äppelvikens TK 
Ösmo TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Tyresöspelen2014-04-262014-05-04
Majspelen2014-04-182014-05-04
Vallentuna Babolat Open 20142014-04-122014-04-21
Huddinge Open2014-04-042014-04-13
H&M TEAM CUP2014-03-282014-04-06
PrimeQ-spelen 20142014-03-282014-04-06
Västerhaninge Veteran Cup2014-03-172014-03-23
Stockholmsparkett Cup 2014 (Junior RM)2014-03-142014-03-26
Solnadubbeln 2014 - JRM2014-03-072014-03-16
Gustavsbergstrofén2014-02-282014-03-09
NPTK Open 20142014-02-212014-03-02
Ica kvantum cup 20142014-02-212014-03-02
ELTK-Cup 20142014-02-142014-02-23
EIF Tennis Junior Open 20142014-02-072014-02-16
Järfälla Vintercup 20142014-02-012014-02-09
Solna Veteran 20142014-01-312014-02-09
MIK Open2014-01-302014-02-09
Farsta Veteran Open2014-01-232014-01-26
Saltsjöbadsspelen 20142014-01-232014-02-05
Senior och Veteran RM2014-01-022014-01-12
SALK OPEN2013-12-262014-01-06
Trollbäckens - Vintertour2013-12-162013-12-20
Vallentuna Veterandubbel2013-12-022013-12-06
Trollbäcksspelen2013-12-022013-12-15
Sundbybergs Veteran Cup 20132013-11-232013-12-01
Solnaspelen 20132013-11-152013-11-24
Älta Old & Young Cup2013-11-132013-11-24
Lidingöspelen2013-11-082013-11-16
Spårvägen/Enskede Cup 10, 12, 162013-11-012013-11-10
Spårvägen/Enskede Cup 14 & 182013-11-012013-11-10
1 <- 10 11 12 13 14 15 16 17 18 -> 48