Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Fältvägens TK 
Gagnefs IF 
Gefle TK 
Gimo IF TK 
Gimo IF TK 
Grisslehamns TK 
Grängesbergs TK 
Gustafs TK 
Hagaströms TK 
Hagunda IF TS 
Hallstahammars TK 
Hallstaviks TK 
Hammarby TK 
Hamrånge Tennis 
Heby TK 
Hedemora TK 
Hofors TK 
Hundfjällets TK 
Hållnäs Idrottsförening 
Idre Fjäll TK 
IFK Mockfjärd, tennissektion 
IFK Våmhus Tennis 
IK Heros TK 
IK Nordia 
IK Segro 
Insjöns TK 
Karlsholms GoIF 
KFUM Uppsala IK 
Knivsta TK 
Kolsva TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
DM Sen/Vet ute Uppland2001-08-112001-08-19
Norrtäljespelen2001-07-212001-07-29
Öregrunds Tennisvecka2001-07-212001-07-29
Öregrund Sommartour2001-06-302001-07-04
Öregrundstouren2001-06-302001-07-06
Herospelen2001-06-242001-07-01
Lugnet Cup2001-06-142001-06-17
Engelbrekt Open2001-06-022001-06-10
Junispelen 20012001-05-242001-06-04
Holmgången2001-05-242001-05-27
Kalle Anka Cup Västmanland2001-05-242001-05-27
Kalle Anka Cup Uppland2001-05-182001-05-21
VFTK-Spelen2001-05-122001-05-20
VFTK-spelen touren2001-05-092001-05-12
Upplands Motor Open2001-05-042001-05-13
Rimbospelen2001-04-072001-04-22
Bålsta Junior Open2001-03-302001-04-08
DM Inne Gästrikland2001-03-242001-04-01
DM Jun, Sen, Vet inne Västmanland2001-03-232001-03-24
Lugnet Cup 20012001-03-082001-03-11
Lugnet Cup2001-03-022001-03-11
Tretorn Cup Västmanland2001-02-262001-03-04
DM inne Uppland2001-02-242001-03-25
Pricer Prize2001-02-162001-02-25
DM Dalarna inne2001-01-052001-01-14
Västerås International2001-01-052001-01-12
DM inne Uppland2000-12-102000-12-20
Penn Junior Open2000-12-082000-12-17
1 <- 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ->