Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Krylbo TK 
Kungsörs TK 
Köpings TK 
Leksands TK 
Lima Tennis 
Ludvika TK 
Långsands TK 
Långshyttans TK 
Långtora TK 
Malungs TK 
Mamre TK 
Marma SK 
Mora TK 
Märsta TK 
Norbergs TK 
Norrham Hamrångebygdens IF 
Norrlands Nations IF 
Norrtälje Junior TK 
Norrtälje TK 
Ockelbo TK 
Olsbacka TK 
Orsa TK 
Ramnäs TK 
Riddarhytte TK 
Rimbo TK 
Rosersberg TK 
Rättviks TK 
Sala TK 
Salboheds TK 
Sandvikens TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Västanfors Open2013-07-252013-08-04
Öregrunds Tennisvecka2013-07-192013-07-28
Norrtäljespelen 20132013-07-052013-07-14
Öregrunds Junior Cup2013-06-272013-06-30
Junispelen 20132013-05-312013-06-09
Borlänge Outdoor Open 20132013-05-242013-06-02
SEB NG Cup Region Mitt 20132013-05-232013-05-26
Office Gefle Open2013-05-162013-05-19
Eckerölinjen Cup 20132013-05-092013-05-19
E-man Open2013-05-032013-05-12
Bålstaspelen2013-04-262013-05-12
Avesta Cup 20132013-04-052013-04-21
LG Lyft Open 20132013-03-292013-04-07
Studenternas Påsklov2013-03-292013-04-07
Regionsmästerskapen Tennis Mitt2013-03-152013-03-24
Marsspelen2013-03-142013-03-17
ICArimbo-spelen2013-03-082013-03-24
Lugnet Cup - Vintertour2013-03-072013-03-10
Lugnet Cup2013-03-012013-03-10
Logiwaste Open2013-03-012013-03-10
Studenternas Sportlov - adX Search Open2013-02-182013-02-24
Föreningsprodukter - Vintertour - INSTÄLLD2013-02-112013-02-15
Föreningsprodukter Cup2013-02-082013-02-17
Sigtunacupen 20132013-02-022013-02-10
JSM 18 och USM 212013-01-262013-02-01
Borlänge Indoor Open 20132013-01-252013-02-03
Rosendals Super - Vintertour2013-01-102013-01-13
Fundo Open2013-01-042013-01-12
Mellandagsspelen - INSTÄLLD2012-12-272012-12-30
Jul-Cupen 20122012-12-262012-12-30
1 <- 7 8 9 10 11 12 13 14 15 -> 32