Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Västanfors TK 
Västerby TK 
Västerås Tennisklubb 
Västerås Tennisteam 
Årsunda TS 
Åshammars TK 
Älvdalens TK 
Älvkarleby IK 
Älvkarleby IK, tennis 
Örbyhus TK 
Öregrunds TS 
Österby TK 
Östhammars Sportklubb 
Östuna TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Norrtälje Poolspels-Cup2016-08-062016-08-14
Västanfors open - INSTÄLLD2016-07-212016-07-24
Tennisveckan2016-07-162016-07-24
Norrtälje - SommarTour2016-07-092016-07-12
Norrtäljespelen2016-07-022016-07-10
Öregrund Junior Cup2016-07-012016-07-03
Falu Sprint Open2016-06-182016-06-19
Sigtuna Sommarspelen2016-06-112016-06-19
Borlänge Outdoor 20162016-06-102016-06-12
Junispelen2016-06-042016-06-12
Next Generation Cup, Norr, kval2016-05-272016-05-29
Next Generation kval2016-05-272016-05-29
Sportringen Norrtälje Cup2016-05-072016-05-15
E-man Open 20162016-05-052016-05-15
Bålstaspelen ute2016-04-232016-05-08
EMAB Open2016-04-022016-04-10
Avesta Indoor 20162016-04-012016-04-17
Junior RM inne2016-03-252016-03-27
Veteran RM inne2016-03-182016-03-20
Lugnet Cup 2016 - Vintertour2016-03-102016-03-13
ICA MAXI Spelen2016-03-102016-03-13
Lugnet Cup 20162016-03-042016-03-13
ICARimbo-spelen2016-03-042016-03-20
Föreningsprodukter Cup2016-02-122016-02-21
Sigtunacupen 20162016-01-302016-02-07
Borlänge Indoor 20162016-01-282016-02-07
JSM 18 och 212016-01-232016-01-29
Tennis Mitt Masterslutspel 20152016-01-082016-01-10
Combimix Open2016-01-022016-01-09
Norrtälje Energi Cup 15/162015-12-272016-01-05
1 <- 2 3 4 5 6 7 8 9 10 -> 32