Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Akademiska Sällskap 
Almunge Länna TK 
Almö-Lindö TK 
Alunda TK 
Antarktis TK (17050) = ID nr 
Arboga TK 
Arlanda TK 
Aros Sportklubb, Tennis 
Avesta TK 
Be the Best Tennis Club 
Björbo IF Tennissektion 
Björbo TK 
Borlänge TK 
Bålsta TK 
Bälinge IF 
Böna TK 
Börje SK 
Dala-Järna IK 
Dalregementets IF 
Domnarvets TK 
Enköpings TK 
Envikens IF 
Fagersta TK 
Falu TK 
Fernebo TK 
Fors TK 
Forsbacka TK 
Forsbacka TK 
Fridnäs TK 
Fäggeby TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Västanfors Open2013-07-252013-08-04
Öregrunds Tennisvecka2013-07-192013-07-28
Norrtäljespelen 20132013-07-052013-07-14
Öregrunds Junior Cup2013-06-272013-06-30
Junispelen 20132013-05-312013-06-09
Borlänge Outdoor Open 20132013-05-242013-06-02
SEB NG Cup Region Mitt 20132013-05-232013-05-26
Office Gefle Open2013-05-162013-05-19
Eckerölinjen Cup 20132013-05-092013-05-19
E-man Open2013-05-032013-05-12
Bålstaspelen2013-04-262013-05-12
Avesta Cup 20132013-04-052013-04-21
LG Lyft Open 20132013-03-292013-04-07
Studenternas Påsklov2013-03-292013-04-07
Regionsmästerskapen Tennis Mitt2013-03-152013-03-24
Marsspelen2013-03-142013-03-17
ICArimbo-spelen2013-03-082013-03-24
Lugnet Cup - Vintertour2013-03-072013-03-10
Logiwaste Open2013-03-012013-03-10
Lugnet Cup2013-03-012013-03-10
Studenternas Sportlov - adX Search Open2013-02-182013-02-24
Föreningsprodukter - Vintertour - INSTÄLLD2013-02-112013-02-15
Föreningsprodukter Cup2013-02-082013-02-17
Sigtunacupen 20132013-02-022013-02-10
JSM 18 och USM 212013-01-262013-02-01
Borlänge Indoor Open 20132013-01-252013-02-03
Rosendals Super - Vintertour2013-01-102013-01-13
Fundo Open2013-01-042013-01-12
Mellandagsspelen - INSTÄLLD2012-12-272012-12-30
Jul-Cupen 20122012-12-262012-12-30
1 <- 7 8 9 10 11 12 13 14 15 -> 32