Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Akademiska Sällskap 
Almunge Länna TK 
Almö-Lindö TK 
Alunda TK 
Antarktis TK (17050) = ID nr 
Arboga TK 
Arlanda TK 
Aros Sportklubb, Tennis 
Avesta TK 
Be the Best Tennis Club 
Björbo IF Tennissektion 
Björbo TK 
Borlänge TK 
Bålsta TK 
Bälinge IF 
Böna TK 
Börje SK 
Dala-Järna IK 
Dalregementets IF 
Domnarvets TK 
Enköpings TK 
Envikens IF 
Fagersta TK 
Falu TK 
Fernebo TK 
Fors TK 
Forsbacka TK 
Forsbacka TK 
Fridnäs TK 
Fäggeby TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Svensk tennis Mitts Masters slutspel2012-12-202012-12-22
Sparbanken Cup - Vintertour2012-12-172012-12-21
Sparbanken Cup2012-12-142012-12-23
Scandic Gefle Open2012-11-292012-12-02
Team Sportia Open 20122012-11-172012-11-25
Avesta Indoor 20122012-11-162012-11-25
Falu Dunlop Masters2012-11-022012-11-11
Falu Dunlop Masters - Vintertour2012-11-012012-11-04
HÖSTLOVSSPELEN2012-10-292012-11-04
Hotell Kristina cup2012-10-272012-11-04
Åberg Museum Cup - Vintertour2012-10-222012-10-26
Åberg Museum Cup MITT MASTERS2012-10-192012-10-28
Riflex Open2012-09-282012-10-14
Borlänge Masters 20122012-09-212012-09-30
Lyckås Måleri Cup2012-09-072012-09-15
SEPTEMBERSPELEN2012-08-312012-09-09
Pepparrotsslaget 20122012-08-312012-09-09
Office Gefle Open2012-08-302012-09-02
RM Ute Tennis Mitt2012-08-172012-08-26
Västanfors open2012-08-102012-08-19
Toyota Cup2012-08-032012-08-12
Holmgången 20122012-08-032012-08-12
Inför JSM Cup2012-07-282012-08-07
Öregrunds Tennisvecka2012-07-212012-07-29
Norrtäljespelen 20122012-07-062012-07-15
Sommarspelen2012-07-062012-07-11
Norrtälje 2012 - Sommartour2012-07-042012-07-08
Herosspelen 20122012-06-282012-07-01
Öregrunds Junior CUP2012-06-272012-06-30
Junispelen2012-06-012012-06-10
1 <- 8 9 10 11 12 13 14 15 16 -> 32