Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Akademiska Sällskap 
Almunge Länna TK 
Almö-Lindö TK 
Alunda TK 
Antarktis TK (17050) = ID nr 
Arboga TK 
Arlanda TK 
Aros Sportklubb, Tennis 
Avesta TK 
Be the Best Tennis Club 
Björbo IF Tennissektion 
Björbo TK 
Borlänge TK 
Bålsta TK 
Bälinge IF 
Böna TK 
Börje SK 
Dala-Järna IK 
Dalregementets IF 
Domnarvets TK 
Enköpings TK 
Envikens IF 
Fagersta TK 
Falu TK 
Fernebo TK 
Fors TK 
Forsbacka TK 
Forsbacka TK 
Fridnäs TK 
Fäggeby TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Team Sportia Open 20112011-11-112011-11-20
Åberg Museum Cup - Vintertour2011-10-312011-11-04
Hotell Kristina cup2011-10-292011-11-06
Ludvikaspelen2011-10-282011-10-30
Falu Dunlop Open - Vintertour2011-10-272011-10-30
Falu Dunlop Open2011-10-212011-10-30
Åberg Museum Cup2011-10-212011-11-02
Riflex Open2011-09-302011-10-16
ITF Men's Futures ($10,000 Falun)2011-09-242011-10-01
Borlänge Masters 20112011-09-232011-10-02
Pepparrotsslaget 20112011-09-022011-09-11
Lyckås Måleri Cup2011-08-242011-09-03
RM- Tennis Mitt2011-08-192011-08-28
Holmgången 20112011-08-052011-08-14
Toyota Cup2011-08-052011-08-14
Drosbakken Cup - INSTÄLLD2011-07-292011-08-07
Öregrunds Tennisvecka2011-07-232011-07-31
Norrtäljespelen 2011 - Sommartour2011-07-132011-07-17
Norrtäljespelen 20112011-07-092011-07-17
Herosspelen 20112011-06-302011-07-03
Öregrunds - Sommartour2011-06-262011-06-30
Öregrunds touren2011-06-262011-06-30
Västanfors Open2011-06-092011-06-19
Gefle Office Open2011-06-012011-06-05
Junispelen 20112011-05-312011-06-06
Borlänge Outdoor Open 20112011-05-272011-06-05
Kalle Anka Cup, Region Mitt2011-05-202011-05-29
Societets-Cupen 20112011-05-072011-05-15
e-man open 20112011-05-062011-05-15
Bålstaspelen 20112011-04-302011-05-15
1 <- 10 11 12 13 14 15 16 17 18 -> 32