Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Akademiska Sällskap 
Almunge Länna TK 
Almö-Lindö TK 
Alunda TK 
Antarktis TK (17050) = ID nr 
Arboga TK 
Arlanda TK 
Aros Sportklubb, Tennis 
Avesta TK 
Be the Best Tennis Club 
Björbo IF Tennissektion 
Björbo TK 
Borlänge TK 
Bålsta TK 
Bälinge IF 
Böna TK 
Börje SK 
Dala-Järna IK 
Dalregementets IF 
Domnarvets TK 
Enköpings TK 
Envikens IF 
Fagersta TK 
Falu TK 
Fernebo TK 
Fors TK 
Forsbacka TK 
Forsbacka TK 
Fridnäs TK 
Fäggeby TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Avesta Cup 20112011-04-082011-04-17
Regionsmästerskapen Tennis Mitt2011-03-252011-04-03
Marsspelen - Vintertour2011-03-162011-03-20
ICArimbo-spelen2011-03-112011-03-27
Bålsta Junior Open2011-03-112011-03-20
Marsspelen2011-03-102011-03-20
Lugnet Cup - Vintertour2011-03-102011-03-13
Lugnet Cup2011-03-032011-03-13
JSM 18/USM 212011-02-192011-02-25
Bålsta Spring Cup - Vintertour2011-02-142011-02-18
Bålsta Spring Cup2011-02-112011-02-20
Borlänge Indoor Open 20112011-01-282011-02-06
Rosendals - Vintertour2011-01-132011-01-16
ITF 18 (Västerås ITF 2011)2011-01-082011-01-14
LG Lyft Open 20112011-01-052011-01-16
Bålsta Team Cup2011-01-042011-01-15
Jul-Cup 20102010-12-262010-12-30
Bålsta - Vintertour2010-12-202010-12-23
Sendraget Cup2010-12-172010-12-23
746 Entreprenad Cup2010-12-102010-12-19
Scandic Gefle Open2010-12-012010-12-05
TEAM SPORTIA OPEN 20102010-11-062010-11-14
Swedbank Jr Open2010-11-052010-11-14
Åberg Museum Cup 20102010-11-042010-11-14
Ludvikaspelen2010-11-042010-11-07
Åberg Museum Cup - Vintertour2010-10-312010-11-04
Lugnet Team Cup2010-10-152010-10-24
Riflex Open2010-10-012010-10-17
Borlänge Masters 20102010-09-242010-10-03
Upsala Elit Jr Cup2010-09-172010-09-26
1 <- 11 12 13 14 15 16 17 18 19 -> 32