Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Norr

Landskap  
Hälsingland 
Jämtland/Härjedalen 
Medelpad 
Norrbotten 
Västerbotten 
Ångermanland 
Klubb  
Luleå TK 
Luleå TS 
Lycksele TK 
Långnäs TK 
Lögdeå SK 
Lövberga TK 
Malmbergets TK 
Malå TK 
Marieby GIF 
Matfors IF 
Molidens IK 
Mörsils IF 
Njurunda TK 
Norrfjärdens TC 
Norrfällsviken Tennisklubb 
Norrmjöle TK 
Norsjö TK 
Ortvikens TK 
Ostnäs TK 
Pajala TK 
Piteå TK 
Porjus IK 
Rosvik IK 
Rönnskärs TK 
Sandarne SIF 
SCA:s Korpklubb 
SJ TK Medelpad 
SJ/BV Sport Östersund 
Sjöarnas Allsportklubb 
SK Gränsen 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Luleå Junior Indoor2015-10-092015-10-11
Öviks Cupen 20152015-10-012015-10-11
JÄMTSMASHEN SENIOR 20152015-09-252015-09-27
Kramfors Indoor Open 20152015-09-172015-09-20
Umeå Outdoor Open2015-08-142015-08-16
RIVIERATENNIS 20152015-08-072015-08-09
Svensk Tennis Norr Outdoor RM 20152015-07-292015-08-02
Luleå Summer cup 20152015-07-222015-07-26
Skellefteå Bil Trophy 20152015-07-092015-07-12
PiteEnergi nattboll 2015 (B)2015-07-062015-07-08
Sundsvalls Sommarspel2015-07-032015-07-05
Höga Kusten Open 20152015-06-252015-06-28
Skellefteå Veteran Claycourt Open 20152015-06-122015-06-14
Mattsborgen Cup 20152015-06-042015-06-07
SEB Next Generation Cup SvTn Zon Syd (Sundsvall)2015-05-222015-05-24
Umeå Claycourt Open2015-05-222015-05-24
SEB Next Generation Cup SvTn Zon Norr (Övik)2015-05-152015-05-17
Next Jet Open 20152015-05-072015-05-10
Vårcupen ÖFTK 20152015-04-172015-04-19
Vårcupen ÖFTK 2015 - INSTÄLLD2015-04-172015-04-19
Luleå Veteran Cup 20152015-04-172015-04-19
Helicopter Open 20152015-04-102015-04-12
Svensk Tennis Norr Indoor Junior RM 20152015-03-272015-03-29
Svensk Tennis Norr Indoor Vet/Sen RM 20152015-03-202015-03-22
Sundsvalls Open 20152015-03-122015-03-15
Skellefteå Veteran Indoors 20152015-02-272015-03-01
Dubbelmästerskapen Övik 20152015-02-202015-02-22
Lulecupen 20152015-02-132015-02-15
Young Vision Cup 20152015-02-052015-02-15
Umeå Indoor Open2015-01-302015-02-01
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 29